ActiveBody Gabinet Masażu i Odnowy Biologicznej

ul. 63 Pułku Piechoty 11/13, Toruń

Masaż gorącym olejkiem lub świecą od 69,99 zł w gabinecie ActiveBody w Toruniu

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Masaż gorącym olejkiem lub świecą: głęboka relaksacja, rozładowanie napięcia, ujędrnienie skóry

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
J
Justynatop reviewer
9 Oceny9 reviews
sierpień 4, 2021
Masaż wykonany bardzo profesjonalnie, poprzedzony rozmowa -wywiadem .
C
Cezary
1 Oceny1 reviews
kwiecień 3, 2020
Profesjonalny masaż

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: ok. 60 minut

Masaż po ciężkim i stresującym dniu? Czy istnieje osoba, która nie chciałaby w ten sposób rozładować napięcie? Salon masażu w Toruniu ma na taką potrzebę idealną odpowiedź. Oferowane tu masaże podnoszą poziom endorfin, czyli hormonów szczęścia, dlatego poprawiają samopoczucie, przynoszą radość i odprężenie. Masaż świecą sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Przynosi ukojenie skórze wrażliwej i poprawia jej kondycję. Z kolei masaż olejkiem potęguje dobroczynne efekty zabiegu, a aromatyczna woń pobudza zmysły. Na taki masaż warto udać się samemu lub podarować go jako prezent dla bliskiej osoby.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 3 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowo podczas wizyty możliwość skorzystania z badania analizatorem składu ciała -50%. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 79 5560 479 lub 608 466 844. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

ActiveBody Gabinet Masażu i Odnowy Biologicznej

Masaż leczniczy, drenaż limfatyczny, masaż relaksacyjny, akupresura – już po zapoznaniu się z ofertą widać, że Active Body to miejsce, w którym ciało odzyska równowagę. Na miejscu można bowiem skorzystać także z Esencji Chin – gorącymi kamieniami czy Owocowego Raju – peelingu z odrobiną czerwonego wina i winogron czy masażu gorącą świecą.

Coś dla siebie znajdą również przyszłe mamy, wybierając masaż dla kobiet w ciąży oraz osoby starające się o wzorową figurę. Ponadto warto zwrócić uwagę na zabiegi wspomagające odchudzanie z nauką zdrowego odżywiania oraz masaż bańką chińską.