Brak nowych powiadomień

Acrodent

Aparat ortodontyczny: 1 łuk (499 zł) lub 2 łuki (od 999 zł) w Acrodent

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrany aparat to sposób by zniwelować wady zgryzu; oferta obejmuje 1 lub 2 łuki aparatu ortodontycznego

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • wizyta wstępna/kontrolna: tak, podczas wizyty kwalifikacyjnej (wizyta ta decyduje o dalszych krokach)
  • skład pakietu (w zależności od opcji): stały stalowy aparat ortodontyczny (zamki metalowe), aparat ortodontyczny, estetyczny

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Groupon nie łączy się z innymi promocjami w gabinecie.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przychodnia zastrzega sobie prawo odstąpienia od leczenia w przypadku, jeśli byłoby ono niezgodne z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego. W większości przypadków wymagane jest leczenie dwóch łuków. W przypadku zakupu aparatu stalowego, gdy lekarz zdecyduje o konieczności dodania dodatkowo płatnych elementów do aparatu, istnieje możliwość dopłaty na miejscu lub zwrotu grouponu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 233 593 lub 513 582 643 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Acrodent

Mieszczący się na warszawskiej Ochocie gabinet to miejsce, gdzie można zadbać o stan i wygląd swoich zębów. W nowocześnie urządzonych gabinetach pracują doświadczeni lekarze i specjaliści, którzy doradzą odpowiednie dla pacjenta usługi z zakresu stomatologii, protetyki, ortodoncji czy też medycyny estetycznej. Acrodent to także miejsce bliskie młodszym pacjentom, dla których stworzony został specjalny, pełen kolorów gabinet.

Acrodent

Dentysta, Aparat na zęby, Zabieg kosmetyczny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.