A1 Karting

Annopol 24B, Warszawa

Gokarty: 8-minutowa jazda wybranym gokartem dla 1-4 osób w A1 Karting (do -35%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny PIEKNIE25. Termin: 1.4.
Użyj kodu
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Emocjonująca propozycja na spędzenie czasu z rodziną lub znajomymi

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas jazdy: 8 minut
  • długość trasy: 450 m (tor drugi)
  • kominiarka w cenie: nie – należy przynieść własną lub zakupić na miejscu w cenie 15 zł
  • dostępne gokarty:
    • Centrurion 10KM (od 150 cm wzrostu)
    • Junior 4KM (od 130 cm do 150 cm wzrostu)
    • Taxi 10KM (pasażer minimum 120 cm wzrostu, kierowca – osoba pełnoletnia)

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 290 33 88. Realizacja grouponu od poniedziałku do środy. Każdy klient powinien posiadać balaklawę (kominiarkę pod kask), która jest obowiązkowa ze względów higienicznych. Można przynieść swoją lub zakupić ją na miejscu zgodnie z obowiązującym cennikiem. Podczas pierwszej wizyty każdy klient zobowiązany jest do rejestracji w systemie kartingowym (opłata jednorazowa podczas pierwszej wizyty wynosi 10 zł). Ze względu na możliwość wystąpienia rezerwacji obiektu na wyłączność, przed wizytą należy skontaktować się w celu potwierdzenia dostępności toru. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

A1 Karting

Położony na terenie Warszawy obiekt, to miejsce przygotowane specjalnie dla miłośników jazdy gokartami. W A1 Karting czekają dwa niezależne tory kartingowe (o długości 450 i 750 metrów), mieszczące się na powierzchni aż 8 000 m2. Goście mają do wyboru kilka rodzajów pojazdów, przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Warto wspomnieć, iż obiekt organizuje na miejscu imprezy firmowe, szkółki kartingowe a także posiada zestaw symulatorów wyścigowych.