A&P Atelier massage

Szymańskiego 7/5, Poznań

Pakiet day spa dla 1 lub 2 osób w A&P Atelier massage (do -26%)

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Peeling ciała z masażem, zabiegiem na twarz i więcej to sposób na oczyszczenie skóry i odprężenie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu day spa dla 1 lub 2 osób (2 osoby nie są obsługiwane w tym samym czasie):
    • peeling egzotyczny ciała z drobinkami z pestek moreli
    • masaż egzotycznym olejem witalizujacym
    • 3-etapowy zabieg na twarz (peeling enzymatyczny + maska algowa intensywnie liftingująca + serum liftingujące z kwasem hialuronowym)
  • czas trwania: ok. 1 godz. 40 min

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 666 177 620. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

A&P Atelier Beauty Massage

Położony w centrum Poznania gabinet oferuje swoim klientom bogaty wybór różnego rodzaju zabiegów pielęgnujących i relaksujących. W A&P Atelier Beauty Massage skorzystać można m.in. z masażu gorącą czekoladą, przy użyciu stempli ziołowych, olejku kokosowego. Dodatkowym uzupełnieniem zabiegu może być wybrany peeling.