4Mobility

Oferta ograniczona czasowo!
200+ odsłon dziennie
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

29 Opinii

KM

Karol M. · 1 reviews
· Redeemed 15 września 2017
Niesamowite Bmw serii 3, doznania z jazdy cudowne 🙄

AM

Agnieszka M. · 1 reviews
· Redeemed 15 września 2017
Super sprawa, auta nowe w bardzo dobrym stanie, sporo miejsc do ich wypożyczenia. Wszystko odbywa się bezproblemowo. Polecam!

MT

Mateusz T. · 1 reviews
· Redeemed 20 sierpnia 2017
Polecam !!

W skrócie


Wybierz 1 z 9 opcji

Car Sharing, czyli komfortowy sposób przemieszczania się po mieście – wynajęcie samochodu na godziny bez kaucji i z wygodną płatnością kartą.

Oferta dotyczy usługi 4Mobility bazowy (auto można odebrać w jednej spośród 50 baz zlokalizowanych na ternie Warszawy i zwrócić w dowolnej bazie 4Mobility lub w dzielnicy Śródmieście).

  • 16,99 zł za 2-godzinne wypożyczenie samochodu Mini One,
  • 79,99 zł za 12-godzinne wypożyczenie samochodu Mini One,
  • 109,99 zł za 48-godzinne wypożyczenie samochodu Mini One,

  • 21,99 zł za 2-godzinne wypożyczenie samochodu Bmw 1,
  • 99,99 zł za 12-godzinne wypożyczenie samochodu Bmw 1,
  • 139,99 zł za 48-godzinne wypożyczenie samochodu Bmw 1,

  • 24,99 zł za 2-godzinne wypożyczenie samochodu BMW 3,
  • 129,99 zł za 12-godzinne wypożyczenie samochodu BMW 3,
  • 189,99 zł za 48-godzinne wypożyczenie samochodu BMW 3.

Oferta: wypożyczanie aut na minuty, darmowa rejestracja, dostęp i obsługa przy użyciu aplikacji mobilnej, bezpłatne parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania w Warszawie, koszty paliwa w cenie usługi, nowe samochody mini i bmw.

Dostępne są takie samochody jak m.in.: mini one, bmw 1, bmw 3.

Sprawdź dostępne bazy 4Mobility

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla jeszcze niezarejestrowanych użytkowników 4Mobility. Po zakupie grouponu na wybrany samochód, użytkownik powinien w aplikacji zarezerwować właśnie to auto. Jeśli dokona rezerwacji na samochód za który pobierana jest wyższa opłata, zostanie ona naliczona zgodnie z cennikiem 4Mobility, a groupon będzie nadal dostępny do wykorzystania – zgodnie z jego terminem ważności.
Dodatkowe informacje: do każdej z wybranych opcji należy doliczyć opłatę za pokonany dystans zgodnie z cennikiem 4Mobility.
Sposób realizacji: aby wykorzystać groupon należy zarejestrować się na zarejestrujsie.4mobility.pl oraz przesłać groupon na adres info@4mobility.pl. W momencie uzyskania dostępu do systemu 4Mobility można od razu dokonać rezerwacji i skorzystać z zakupionego grouponu. UWAGA: opłata zostanie naliczona zgodnie z cennikiem 4Mobility po zakończeniu rezerwacji i pobrana z karty użytkownika podpiętej w systemie 4Mobility Płatności. Następnie użytkownik otrzyma zwrot kwoty stanowiącej różnicę pomiędzy pobraną opłatą, a kosztem jaki powinien ponieść korzystając z grouponu. Regulamin dostępny tutaj: 4mobility.pl/Regulamin.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

4Mobility


Wypożyczanie rowerów do jazdy po mieście to już codzienność. Innowacją jest zaś oferta firmy 4Mobility. Oferuje ona możliwość wypożyczenia wybranego auta na określony przez siebie czas, od kilku minut do kilku dni. Rezerwacja przy użyciu telefonu zajmuje ok. 1 minuty. Otwieranie i zamykanie samochodu odbywa się z poziomu smartfona. Przyjazna aplikacja gwarantuje natychmiastowy dostęp do samochodu. Po zakończonej podróży klient odstawia samochód w wybranej przez siebie jednej z baz w Warszawie lub w Śródmieściu.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.