2Times – Górka Szczęśliwicka

Drawska 22, Warszawa

Grupowy trening narciarski za 64,99 zł z 2Times – Górka Szczęśliwicka (zamiast 160 zł)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do nauki jazdy na nartach lub snowboardzie w Warszawie, przy wsparciu doświadczonego instruktora

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Annahelpful reviewer
9 Oceny4 reviews
marzec 15, 2020
Super instruktor

O tej ofercie

Szczegóły:

 • zajęcia odbywają się w grupach w czwartki i piątki w godz.18-20 lub soboty i niedziele w godz. 17-19
 • kurs trwa łącznie 4 godziny (2 dni po 2 godz.)
 • różne poziomy zaawansowania do wyboru: początkujący, średnio zaawansowany, zaawansowany
 • należy przybyć min. 45 minut przed rozpoczęciem kursu

 • dodatkowe opłaty:
  • karnet: 35 zł/os./dzień/2 godz.
  • wypożyczenie sprzętu: 20 zł/ 1 godz.

Dodatkowe informacje:

 • wyciąg orczykowy: tak
 • naśnieżanie stoku: sztuczne i naturalne
 • miejsce parkingowe przy stoku: tak
 • liczba i długość tras: 227 m
 • wysokość stoku: 74,9 m
 • hotel/pub/restauracja w pobliżu: tak
 • oświetlenie stoku: tak

Warunki

Groupon ważny do 31.03.2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Min. wiek dzieci to 10 lat.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy za dopłatą 10 zł. Bezpośrednio po zakupie oferty należy wysłać maila na adres biuro@2times.pl z informacjami: w tytule – Groupon na zajęcia grupowe, w wiadomości: imię i nazwisko, wiek (w przypadku dzieci), numer telefonu, kurs narciarski czy snowboardowy, stopień zaawansowania, numer grouponu oraz kod zabezpieczający grouponu.
Przed wykupieniem grouponu należy skontaktować się telefonicznie, aby uzyskać od organizatora informacje o dostępnych terminach. Liczba miejsc dla osób z wykupionym grouponem jest ograniczona. Integralną częścią oferty jest zakup karnetu w biurze szkółki na wejście na stok w cenie 35 zł/os./dzień. Dodatkowa opłata za wypożyczenie sprzętu: 20 zł/ 1 godz. Wszystkie dodatkowe opłaty (karnet, sprzęt) należy uiścić przed zajęciami w biurze szkółki. Płatność możliwa jest tylko gotówką.
Realizacja zajęć: czwartki i piątki w godz.18-20 lub soboty i niedziele w godz. 17-19. Możliwość zmiany godz. kursu przez organizatora. Szkoła narciarska ''2Times'' znajduje się w budynku stoku narciarskiego na poziomie -1. Aby najłatwiej trafić na miejsce należy zejść schodami znajdującymi się za kasami na poziom -1.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 733 755 571 i mailowo: biuro@2times.pl z podaniem: kodu zabezpieczającego, imienia, nazwiska, wieku uczestnika, narty/snowboard, stopnia zaawansowania. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

2Times – Górka Szczęśliwicka

Pasja do sportów zimowych (snowboardu i nart) oraz tenisa stała się początkiem 2TIMES- Górka Szczęśliwicka miejsca, które nie tylko rozpowszechnia aktywny sposób spędzania wolnego czasu, ale pomaga w udoskonaleniu sportowych umiejętności. W trakcie wakacji oraz ferii organizowane są półkolonie letnie lub zimowe, podczas których prowadzone są zajęcia dla dzieci i młodzieży. Ramowy program zajęć oraz młody i przyjazny zespół instruktorów zadba o to, by podopieczni aktywnie spędzali czas, a mała liczba uczestników pomaga w uzyskaniu odpowiedniej motywacji i wzrostu umiejętności. Warto wspomnieć, że klub prowadzi też szkolenia z jazdy na nartach i snowboardu na Górce Szczęśliwickiej.