zamknij
Dzień Matki

Motolotnia.eu

Wysoka 105, Lubiszyn

Lot widokowy motolotnią (od 319 zł) uwieczniony na filmie HD (od 419 zł) z firmą Motolotnia.eu

Wybierz opcję

Wyróżniki

Spora dawka adrenaliny oraz możliwość podziwiania z lotu ptaka okolic Gorzowa Wielkopolskiego i malowniczych terenów nad korytem rzeki Warty

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

Lot widokowy motolotnią:

 • 319 zł za 20 minut lotu
 • 449 zł za 30 minut lotu
 • 419 zł za 20 minut z filmem HD
 • 549 zł za 30 minut z filmem HD

Lot rozpoczyna się z lądowiska położonego pod Gorzowem Wielkopolskim i obejmuje przelot nad terenami zabudowanymi oraz nad korytem rzeki Warty – w tym czasie pilot obiera najbardziej atrakcyjną trasę. Podczas lotu można zobaczyć, w zależności od trasy, piękne rozlewiska rzeki Warty, ujście rzeki Noteci do Warty w Santoku, skąd widać również skraj Puszczy Noteckiej rozciągającej się na wschód po horyzont.

Motolotnia przy starcie wznosi się z prędkością pionową od 3 do 5 m/s, pozwala to na osiągnięcie wysokości 100 m w 20-25 sekund. Loty widokowe z pasażerami odbywają się najczęściej na wysokości 250-500 m. Maksymalny pułap motolotni to ok. 4000 m. Czas lotu to rzeczywisty czas przebywania w motolotni powietrzu. W limit nie jest wliczana odprawa przed lotem, kołowanie itd.

Dodatkowe informacje:

 • przy dogodnych warunkach atmosferycznych możliwość wzniesienia się na wysokość nawet 3000 m
 • możliwość przejęcia sterów motolotni
 • zalecane wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, zapewniające komfort termiczny oraz wygodne obuwie sportowe (bez względu na porę roku i temperaturę zewnętrzną strój powinien zasłaniać wszystkie części ciała z wyjątkiem głowy, na którą zakłada się kask)
 • wszystkie kieszenie z zamkiem powinny być zamknięte, z pozostałych należy usunąć drobne przedmioty, takie jak klucze, monety itd.
 • istnieje możliwość zabrania na pokład aparatu (po wcześniejszym zadeklarowaniu), który musi być trwale umocowany do ręki pasażera – elementy, które mogą się odłączyć (np. osłona obiektywu) muszą być zabezpieczone lub usunięte przed lotem (ze względów bezpieczeństwa pilot może odmówić wykonania lotu z aparatem)
 • nie należy latać w trakcie infekcji (szczególnie górnych dróg oddechowych), zapalenia ucha itd.
 • sprawność fizyczna nie jest wymagana

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby poniżej 16 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Limit wagowy to 120 kg. Loty nie są wykonywane z osobami cierpiącymi na schorzenia powodujące możliwość wystąpienia niekontrolowanej utraty przytomności (np. epilepsja, narkolepsja).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Sezon trwa od początku maja do końca września. Realizacja lotu jest uzależniona od warunków pogodowych – należy pamiętać, że decyzję o wylocie podejmuje pilot w oparciu o prognozę pogody i aktualne warunki panujące na lotnisku.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 696 581 932. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Motolotnia.eu

Chcąc zachwycić się oglądając świat z lotu ptaka i poczuć wolność, niczym na spacerze w chmurach, warto zdecydować się na podróż motolotnią. Lotu takiego nie sposób porównać do podróży w kabinie samolotu, ponieważ uczestnik nie jest oddzielony od przestrzeni żadną szybą. Wykwalifikowany pilot dba o bezpieczeństwo uczestnika i wybiera najciekawsze trasy, które umożliwiają podziwianie pięknych krajobrazów z wysokości kilkuset metrów. Dzięki systemowi łączności z pilotem można na bieżąco dopasowywać przelot do indywidualnych oczekiwań, a możliwość filmowania pozwoli zachować wspomnienia na długo.

Poza lotami widokowymi firma organizuje również szkolenia motolotniowe umożliwiające uzyskanie świadectwa kwalifikacji pilota motolotni PHGP oraz przeprowadza przeglądy motolotni i samolotów ultralekkich.