Od naszych edytorów

Salon oferuje swoim klientom bogaty wybór zabiegów pielęgnujących i kosmetycznych. Oferta The Glam Studio to m.in. laserowy peeling węglowy, mezoterapia igłowa, depilacja laserowa. Dodatkowo na miejscu skorzystać można z wieloetapowej pielęgnacji twarzy, szyi oraz dekoltu.

Recommended For You
Deals Nearby
Similar Deals

Tips

Monika1 week ago

Niestety odbyl się tylko jeden zabieg ponieważ poźniej salon nie odbierał telefonu albo nie mógl znalezc dla mnie terminu. Dzwoniłam kilkanaście albo nawet dwadzieścia-kilka razy, w rozne dni.

Dawid2 months ago

Oszuści. Sprzedają zabiegi a firma już nie istnieje. Jedziesz na miejsce a tam jest ta sama nazwa lokalu ale inny właściciel, który nie odpowiada za to co się dzieje na groupon i w ogóle nie świadczy takich usług.

MAŁGORZATA2 months ago

Oszuści, GRUPON zakupiony, byłam na jednym zabiegu. Z pakietu zostało mi jeszcze pięć, ale niestety salon zamknięty i nie można się dodzwonić.

Guest3 months ago

Nieprawdziwa jest lokalizacja na pl. Konstytucji, salon jest na dalekim Wilanowie, ul. Sarmacka- tylko tam wykonują zabiegi!!!

Barbara4 months ago

3 razy masaż kobido I za każdym razem zupełnie inny. Raz nawet robiony w rękawiczkach. Miejsce w porządku, masażystki też miłe. Niestety, czas masażu skrócony wobec tego co w ofercie. Szkoda, bo mogłoby być 5 *

Mirosław4 months ago

Czegoś takiego jeszcze na gruponie nie spotkałem. Pani zażyczyła sobie kod aktywacyjny, umówiła wizytę, a gdy przyjechałem na umówiony termin poinformowała mnie, że usługa nie zostanie zrealizowana. Jako powód podała, że byłem tam w poprzedniej edycji kuponu. Bardzo nie polecam!

Hazukashiro5 months ago

Próbowałam się umówić od września (!) umówić się na ten nieszczęsny pedicure bo przez dwa tygodnie nikt nie odbierał telefonu. W końcu w listopadzie udało się umówić na grudzień, a dzisiaj odwołano moją wizytę, ponieważ "nie świadczą już takich usług". Podałam 7 września kod grouponu, przez co nie mogę odzyskać pieniędzy. Zaproponowano mi inny zabieg w rekompensacie, szkoda tylko, że nie bez powodu umówiłam się na pedicure a nie inny zabieg. Finalnie wydałam 70zł i straciłam nerwy na kilka prób umówienia się na zabieg, z którego nie skorzystałam. Totalnie nie polecam tego salonu, niepoważna, a właściwie nieistniejąca obsługa klienta.

Beata5 months ago

Oszuści- kupon widnieje jako zrealizowany, a umówić udało się tylko jedna wizytę z 6 za które zapłaciłam. Uważajcie na nich.

Isa5 months ago

Oszustwo. Kupon widnieje jako wykorzystany a studio ciągle odwołuje zabieg. Od miesiąca jakoś nie są w stanie zrealizować usługi. Zabrali pieniądze a usługi nie było. Omijać szerokim łukiem.

Gosia6 months ago

Jestem zmuszona dołączyć do grona oszukanych klientów. Pod koniec września wykupiłam usługę Groupon na manicure spa. Zostałam wówczas poproszona o podanie kodu zabezpieczającego. Wizyta została umówiona na 24 października (poniedziałek). W niedzielę wieczorem (23 października) dostałam wiadomość SMS o odwołaniu wizyty. Następnego dnia zadzwoniłam na numer stacjonarny i umówiłam się na kolejną wizytę (miesiąc później tj. na 22 listopada). Dziś tj. 21 listopada ponownie otrzymałam SMS z informacją o odwołaniu wizyty. Tym razem nie ma z salonem żadnego kontaktu (ani telefon stacjonarny, ani komórkowy nie odpowiada). Ponadto, zauważyłam na swoim koncie, że voucher zrealizowałam 26 października (???) co oczywiście prawdą nie jest. Nie rozumiem, jak można tak perfidnie i z premedytacją oszukiwać i w pewnym sensie okradać ludzi.