Nattakan Thai Massage

2 lokalizacji

Tajskie masaże i pakiety spa w Nattakan Thai Massage (do -25%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZABAWA20. Ważny do 1.6.
Użyj kodu
Ponad 60 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Profesjonalne masaże relaksacyjne, które pozwolą obniżyć poziom stresu i zrelaksować napięte mięśnie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania: 60 minut
 • dostępne masaże (w zależności od opcji):
  • tajski aromatycznymi olejkami
  • masło shea/olejek kokosowy

Skład pakietów:

Tajski Dotyk:

 • refleksologia (30 minut)
 • masaż głowy, szyi i ramion (30 minut)

Tajskie Uniesienie:

 • refleksologia (30 minut)
 • masaż olejkowy aromaterapia (60 minut)

Tajska Rozkosz:

 • refleksologia (30 minut)
 • masaż głowy, szyi i ramion (30 minut)
 • masaż olejkowy aromaterapia/masaż ziołowymi stemplami (120 minut)

Masaż olejkowy masaż z olejkiem jest łagodniejszą wersją masażu tajskiego, pomaga bardziej się odprężyć. Rozgrzewa i relaksuje, a jednocześnie zapewnia korzyści terapeutyczne tajskiego masażu.

Masaż shea / kokos masaż masłem shea lub gorącym olejkiem kokosowym to sposób na głęboki relaks i jednocześnie odżywienie ciała naturalnymi składnikami czerpiącymi swoją moc z natury.

Pakiet tajskie uniesienie to połączenie uzdrawiającej mocy refleksologii, czyli masażu stóp z rozluźniającym mięśnie masażem całego ciała olejkiem. Na stopach znajdowane są punkty, które są odpowiedzialne za różne części ciała, więc praca z nimi nie tylko daje wytchnienie samym stopom, ale też przygotowuje na resztę masażu.

Pakiet tajska rozkosz to połączenie uzdrawiającej mocy refleksologii, czyli masażu stóp, głęboko odprężającego masażu głowy, z rozluźniającym mięśnie masażem całego ciała olejkiem. Na stopach i na głowie znajdowane są punkty, które są odpowiedzialne za różne części ciała.

Masaż olejkowy dla par wspólny masaż jest sposobem spędzania czasu razem - nic tak nie łączy jak wspólny relaks. Masaż z olejkiem jest łagodniejszą wersją masażu tajskiego, pomaga jeszcze bardziej się odprężyć. Rozgrzewa i relaksuje, a jednocześnie zapewnia korzyści terapeutyczne tajskiego masażu.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 12-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://www.nattakan.pl/rezerwacja/ W polu "komentarz" należy podać kod zabezpieczający. . Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Nattakan Thai Massage

Mieszczący się w samym centrum Warszawy gabinet oferuje swoim klientom profesjonalne masaże tajskie. Nattakan Thai Massage został założony przez dyplomowaną masażystkę z Tajlandii, która poprzez swoją pracę chce promować tajską tradycję masaży. Salon oferuje m.in. masaż ziołowymi stemplami, tajski masaż głowy, szyi i ramion, refleksoogię stóp, masłem shea, świecą.