Od naszych edytorów

Zlokalizowany w Centrum Warszawy, nowoczesny gabinet kosmetyczny oferuje swoim klientom szeroki wybór zabiegów pielęgnacyjnych, upiększających, laserowych, a także z zakresu medycyny estetycznej. Specjalnością Glam Clinic jest m.in. laserowy peeling węglowy, mezoterapia igłowa, depilacja laserowa. Dodatkowo na miejscu skorzystać można z wieloetapowej pielęgnacji twarzy, szyi oraz dekoltu, a także z różnego rodzaju masaży.

Recommended For You
Deals Nearby
Similar Deals

Tips

Małgorzata1 week ago

Firma już nie istnieje. Niestety ale nie powiadomiła o tym swoich klientów którzy mieli wykupione zabiegi. Na szczęście przed wystąpieniem na drogę sądową powstrzymał mnie fakt iż mam właścicielki prowadząca innay zakład kosmetyczny zgodziła się wykkna wykupione w glam zabiegi. Zatem nie polecam jako nieuczciwą firmę

Anna4 weeks ago

Zakupiłam dodatkowe zabiegi, zapłaciłam za nie z góry, wykorzystałam jeden, nie mogę skontaktować się z firmą, czuje się oszukana za kilkaset złotych.

Stone1 month ago

Zostałam oszukana. Groupon wykorzystany w połowie, bo firma zamknęła działalność.

Urszula2 months ago

Wykupiłam 2 zabiegi z czego udało się zrealizować tylko jeden:( Zrealizowany zabieg - bardzo ok, Pani kosmetyczka profesjonalna, miła - bez zarzutów. Natomiast kontakt z Glam Clinic przy placu Konstytucji - dla mnie głęboki PRL, bardzo ciężko się dodzwonić, jakieś próby kontaktu sms, trzykrotnie odwoływane zabiegi... ta dość słaba obsługa dziwi ponieważ w recepcji siedzi (siedziało podczas tej jedynej wizyty) dwóch Panów a tłumów raczej nie było. Tak więc kuponu do końca nie zrealizowałam ale to wieczne odwoływanie i brak najmniejszej próby rehabilitacji ze strony gabinetu sprawia, że nie mam ochoty na jakikolwiek więcej kontakt.

Anna3 months ago

Bardzo miła obsługa, profesjonalne wykonana usługa. Bardzo gorąco polecam

Magdalena4 months ago

Miła obsługa, sms przychodzą po umówieniu. Terminy nie są bardzo odległe. Miejsce przyjemne, choć znalezienie miejsca parkingowego graniczy z cudem.

Beata5 months ago

Fatalna firma, maja w zwyczaju sms-em odwolywac wizyty. Podejscie do klienta jak w PRL.

Tomasz5 months ago

wrazenia po wizycie plasują się gdzies pomiedzy "bardzo srednio" i "mocno przecietnie"... sam salon jak najbardziej ok (ul. Sarmacka), niby nie ma do czego się przyczepic, ale tez nie ma za co pochwalic ;) groupon na 3 zabiegi, ale po 1-ej wizycie raczej nie umówię się na kolejne

Aneta5 months ago

Niestety trudno się umówić, a jak się umówisz to gabinet nie jest otwarty punktualnie,zatem opóźniony zabieg, potem kolejny zabieg odwołany przez gabinet nie proponujący innego terminu. Nie polecam. Sam zabieg niedbale.

Magdalena6 months ago

Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta. Przyjechałam dzień wcześniej do Warszawy, wynajmując hotel bo jestem spoza stolicy ażeby skorzystać z grouponu. 13h przed umówiona wizyta dostałam SMS z wiadomością, że wizyta została odwołana. W wiadomości była podana informacja, że skontaktują się ze mną w celu umówienia nowej wizyty. Jest godzina 12 30 i absolutnie nikt się ze mną nie skontaktował. Próbowałam dzwonić setki razy na wszystkie 3 numery z grouponu. Bardzo przykre, że tak traktują ludzi. Nie polecam.