Od naszych edytorów

Smak i kunsztowny kształt pierników jest znany nie tylko mieszkańcom Torunia. Choć od wieków toruńscy piekarze skrywają tajemnicę wypieku tych słynnych ciastek, to Piernikarnia postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać gościom, jak powstają aromatyczne, korzenne słodkości. Oprócz możliwości podejrzenia całego procesu pieczenia czy też wykonania własnego piernika, na uczestników czekają liczne ciekawostki i legendy związane z toruńskim specjałem. Przy Piernikarni funkcjonuje także sklepik z wypiekami.

Recommended For You
Deals Nearby
Similar Deals

Tips

Marzena3 months ago

Fantastyczni ludzie, prawdziwi pasjonaci. Kapitalny spacer po Toruniu, a na deser warsztaty z pieczenia pierników. Polecamy wszystkim podczas pobytu w mieście Kopernika. Było rewelacyjnie. Na pewno wrócimy.

Katarzyna4 months ago

Cudowne miejsce i cudowni ludzie. Fantastycznie spędzony czas! Zdecydowanie polecam!

Katarzyna4 months ago

Cudowne miejsce, cudowni ludzie. Wspaniały kawałek historii i doświadczenia. Jesteśmy zachwyceni i zauroczeni tym miejscem i formą przekazu! Dziękujemy ❤️

Karolina5 months ago

Serdecznie polecam to miejsce. Super zabawa, atrakcją i świetna wycieczka, a wszystko to w towarzystwie przesympatycznego, z wielkim poczuciem humoru Mistrzem Arturem!!

Guest7 months ago

Fajna zabawa.Polecam

Zuzanna11 months ago

Super atrakcja!

Agata1 year ago

Super atrakcja zarówno dla dzieci jak i dorosłych! Polecam serdecznie!

Izabela1 year ago

Fajna atrakcja dla dzieci i dorosłych. W szczególności polecam zwiedzanie z przewodnikiem, z chęcią słucha się historii miasta, nawet dzieci były zainteresowane. Przemiły przewodnik.

Guest1 year ago

bardzo nam się podobało, dzieci były zadowolone z pokazu cudeniek jalie można zrobić z piernika. A pamiątkowe pierniki mają do dzisaj choć byliśmy ponad rok temu

Aleksandra1 year ago

Serdecznie polecam warsztaty :) Super zabawa dla małych i dużych :) Pan prowadzący warsztaty jest świetny :)