Brak nowych powiadomień

La Cristal Magique

Strzyżenie, stylizacja i więcej 39,99 zł w La Cristal Magique

Do -50%
Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Metamorfoza fryzury: strzyżenie, stylizacja i więcej
  • Usługi fryzjerskie realizowane z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków marki Keune

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wyróżnij się z tłumu, odmieniając swój wizerunek. Pomoże Ci w tym pakiet usług fryzjerskich w La Cristal Magique dostępny z dzisiejszym grouponem.

Oferta

Pakiet fryzjerski: mycie, masaż głowy, strzyżenie i stylizacja

1) 39,99 zł zamiast 80 zł za pakiet.

Wizyta w salonie rozpocznie się od kąpieli pielęgnacyjnej, przy użyciu odpowiedniego szamponu i kojącego masażu oraz odżywienia. Następnie stylista nada fryzurze odpowiedniego kształtu dzięki modnemu cięciu i stylizacji dopasowanej do typu urody.

La Cristal Magique Salon położony w samym centrum Krakowa to miejsce dla wszystkich, którzy chcą przejść subtelną lub totalną metamorfozę – La Cristal Magique specjalizuje się bowiem zarówno w klasycznym, jak i awangardowym fryzjerstwie. Na miejscu, oprócz modnego strzyżenia, stylizacji dopasowanej do typu urody czy zabiegu przedłużania i zagęszczania włosów, można skorzystać z fachowej pomocy w doborze profesjonalnych kosmetyków do włosów, takich firm jak KEUNE, które są dostępne w salonie.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłącznie dla nowych klientów, którzy nie korzystali z usług marki La Cristal Magique. Oferta obowiązuje u wybranych stylistów.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Oferta dotyczy włosów krótkich, średnich i długich (włosy długie to włosy do łopatek). W dniu realizacji kuponu każda klientka dostanie 20% upust na zakup produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów w domowym zaciszu i 15% na inne usługi salonu.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 12 421 88 21 lub 570 218 821 z podaniem kodu groupon oraz kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

La Cristal Magique

La Cristal Magique

Salony, Fryzjer, Strzyżenie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.