Brak nowych powiadomień

Kredkids sp. z o.o.

Wypożyczenie gier planszowych - 9,99 zł za groupon wart 20 zł i więcej opcji w Świecie Smoka

Do -50%
Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Kultowe pozycje i wiele innych gier
  • Nowości: w asortymencie sklepu m.in. "Lords of Waterdeep"

W skrócie

Nie ma nic gorszego od nudy, dlatego zamiast zbijania bąków zafunduj swojemu dziecku konstruktywną rozrywkę, wypożyczając dla niego gry planszowe ze Świata Smoka.

Oferta
Groupon wartościowy do wykorzystania na wypożyczenie gier planszowych z dowolnej kategorii w 1 z 3 opcji:

1) 9,99 zł za groupon wart 20 zł,
2) 14,99 zł za groupon wart 30 zł,
3) 49,99 zł za groupon wart 100 zł na wypożyczenie 2 gier.

Świat Smoka Dragomira
Kraków słynie ze smoków – tego wawelskiego, który zieje ogniem i straszy ludzi pod zamkiem – i Dragomira, który zaprasza wszystkich do zabawy z Światem Smoka Dragomira. To wyjątkowe miejsce, w którym mieszka, zrodziło się z pasji do gier planszowych i chęci dzielenia się nią z innymi.

W wypożyczalni figuruje sporo ciekawych tytułów, a wśród nich można znaleźć największe światowe hity, rozwijające gry strategiczne i ekonomiczne, przygodowe, familijne. Nie zabraknie również starannie wyselekcjonowanych propozycji dla najmłodszych. Każdy, kto pokocha planszówki, będzie mógł nabyć swój ulubiony tytuł w sklepie. Istnieje również możliwość zamówienia gry prosto do domu – poprzez sklep online.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Gra wypożyczana jest na 1 tydzień.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 664 121 002 z podaniem kodu zabezpieczającego, kodu grouponu oraz tytułu gry. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Kredkids sp. z o.o.

Kredkids sp. z o.o.

Rozrywka i czas wolny, Pokój zagadek
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.