Brak nowych powiadomień

Coffy Cargo

Szkolenia dla baristów od 119,99 zł w Coffee Proficiency (do -52%)

Do -52%
10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Szkolenia dla baristów: Barista poziom A lub B, Home barista – espresso albo Alternatywne metody parzenia kawy

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Coffee Proficiency

Firma jest ambasadorem kaw gwatemalskich w Polsce i w Europie, partnerem Anacafe – gwatemalskiej organizacji promującej kawę. Wszystkie kawy pochodzą z bezpośredniego importu, tak zwanego Direct Trade, co oznacza, że przedstawiciele firmy, sprawdzając jakość ziaren, osobiście poznają plantatorów, warunki pracy na plantacji i kontrolują jakość produktu. Wszystkie kawy oceniane są w procedurze cuppingu przez certyfikowanego specjalistę Q Grader i SCAA Certified Cupping Judge. Coffee Proficiency prowadzi również szkolenia i warsztaty dla baristów, roasterów i cupperów.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Szkolenia odbywają się w grupach do 10 osób. Materiały i produkty w cenie. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat.
Konieczna rezerwacja tel.  660 505 434 lub mailowo lukasz.jura@coffeeproficiency.com. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Coffy Cargo

Coffy Cargo

Zajęcia, Gotowanie, Rozrywka i czas wolny, Kurs gotowania
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.