Brak nowych powiadomień

Banana Fit

Zajęcia fitness: 4 wejścia za 29,99 zł i więcej opcji w Banana Fit (do -50%)

Do -50%
40+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Nowy grafik z zajęciami Zumba, Bokwa, Taniec Brzucha, Body Ball i wiele więcej
  • Damska kadra: zajęcia prowadzone przez doświadczone instruktorki

W skrócie

Czasem warto się spiąć, by coś dopiąć, np. ulubioną sukienkę w czasów licealnych czy studenckich. Skorzystaj zatem z dzisiejszym grouponem z zajęć fitness w Banana Fit.

Oferta
Karnet na zajęcia fitness w 1 z 3 opcji:

1) 29,99 zł zamiast 55 zł za karnet na 4 wejścia,
2) 44,99 zł zamiast 88 zł za karnet na 8 wejść,
3) 59,99 zł zamiast 120 zł za miesięczny karnet open.

Banana Fit
Motywująca do działania atmosfera wsparcia i współpracy między trenującym i trenerem to główny czynnik sukcesu kameralnego klubu. Objawia się ona nie tylko w trakcie ćwiczeń, ale nawet w procesie tworzenia grafiku zajęć – 10.03 dołączyli do klubu nowi instruktorzy, a oferta została poszerzona o bokwę, taniec brzucha i zajęcia z piłkami „BodyBall”. Dzięki temu można wziąć udział w zajęciach rozciągających, relaksujących, prozdrowotnych i kształtująco-wytrzymałościowych czy tanecznych.
Nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń czuwają wykwalifikowane trenerki. Wśród nich znajduje się instruktorka fitnessu absolwentka AWF – Karolina Węgrzyn, tancerka i laureatka Egyptian Fever Festiwal oraz Nova Orient 2012 z państwowymi uprawnieniami do wykonywania zawodu Instruktora tańca ze specjalizacją Belly Dance – Ewelina Kostępska „Latifa” oraz Katarzyna Senyk – absolwentka AWF, tancerka i instruktorka rekreacji ruchowej.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 12 296 64 38.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Banana Fit

Banana Fit

Siłownia
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.