Brak nowych powiadomień

She and He

Jasna 24, Kielce, N.A. 25-523 Directions

Oferty (1)

Od naszych edytorów

Dogodna lokalizacja, indywidualne podejście do klienta oraz wysokiej jakości sprzęt i obsługa to wizytówki kieleckiego salonu She&He. Podczas zabiegów wykorzystywane są produkty wysokiej jakości. Wszystko to składa się pozytywne opinie klientów na temat salonu oraz świadczonych w nim usług.

Salon składa się z 2 części: fryzjerskiej oraz kosmetycznej. W pierwszej z nich styliści pomogą dobrać odpowiednią fryzurę, wykonają koloryzację czy fryzurę okolicznościową. Z ich usług skorzystać także mogą osoby chcące przedłużyć lub zagęścić włosy i nie tylko. W katalogu zabiegów znajdują się także te dla Panów (m.in. strzyżenie, obcięcie brody czy wąsów) oraz dla dzieci do lat 10.

Drugą część salonu stanowi gabinet kosmetyczny z szerokim wachlarzem zabiegów do wyboru. Szczególne miejsce zajmują zabiegi na twarz (m.in. peeling, mezotarapia, lifting). W tej części wykonać można także wybrany makijaż, a także skorzystać z usług masażysty. Pracownicy salonu z powodzeniem zadbają także o odpowiedni wygląd dłoni i stóp. Salon od niedawna poszerzył swoją działalność o oferty masażów. She&He jest laureatem tytułu Laur Piękna za najlepszy salon w Kielcach oraz województwie. Pełny katalog usług dostępnych w salonie znajduje się TUTAJ.