Brak nowych powiadomień

Centrum Medyczne ENEL-MED

3 lokalizacji

Rezonans magnetyczny kręgosłupa (od 325 zł) lub głowy (355 zł) i więcej opcji w Centrum Medycznym Enel-Med – 3 miasta

Oferta niedługo się kończy!
1 000+ kupionych
od
325 zł

Wyróżniki

Badanie pozwala na obrazowanie zmian chorobowych, co jest pomocne w diagnostyce różnego rodzaju schorzeń

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
J
Joanna
1 Oceny1 reviews
wrzesień 3, 2020
Bardzo sprawnie, w życzliwej atmosferze. Personel miły i budzący zaufanie. Wynik badania MR przesłane na maila. Polecam.
K
Krystyna
1 Oceny1 reviews
wrzesień 3, 2020
Czekam na wyniki badań MRI które zrobiłam 24.08.2020r, a już jest 03.09.2020r. Recepcja jest oschła.
K
Kasia
2 Oceny2 reviews
kwiecień 16, 2020
Bardzo miła obsługa, doskonała czystość, profesjonalizm
T
Tomasz
1 Oceny1 reviews
grudzień 21, 2019
Zdecydowanie polecam. Wszystko w jak najlepszym porządku,
J
Joanna
3 Oceny2 reviews
lipiec 5, 2019
Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta i do badania. Wysoki standard świadczonych usług. Komfort w trakcie badania . Polecam wszystkim:)
I
Iwona
2 Oceny1 reviews
lipiec 5, 2019
szybko, sprawnie, pelny profesjonalizm
J
joanna
1 Oceny1 reviews
lipiec 5, 2019
Miły personel profesjonalizm w 100% Polecam
F
Filip
2 Oceny2 reviews
maj 20, 2019
Wszytko zgodne z opisem polecam
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Wybierz 1 z 5 opcji

 • 325 zł za rezonans magnetyczny kręgosłupa (1 odcinek),
 • 575 zł za rezonans magnetyczny kręgosłupa (2 odcinki),
 • 795 zł za rezonans magnetyczny kręgosłupa (3 odcinki),
 • 355 zł za rezonans magnetyczny głowy,
 • 395 zł za rezonans magnetyczny stawu (kolanowego, barkowego, stawu biodrowego lub stawów krzyżowo-biodrowych) lub kości (ramienia, przedramienia, uda lub podudzia) .

Przygotowanie do badania MR:

 • do badania nie jest wymagane pozostanie na czczo, należy jedynie nie jeść zbyt obfitego posiłku bezpośrednio przed badaniem
 • należy przyjść w ubraniu nie zawierającym metalowych elementów i ozdób (zatrzaski, cekiny, metaliczne nadruki) – najlepiej w przewiewnym, bawełnianym stroju
 • pacjent powinien zgłosić się do pracowni MR 15 min. wcześniej przed terminem badania w celu wypełnienia szczegółowego wywiadu wykluczającego istnienie przeciwwskazań do jego wykonania.

Przeciwwskazania do wykonania badania MR:

 • posiadanie przez Pacjenta stymulatora serca lub innego nieusuwalnego biostymulatora.
 • obecność metalowych ciał obcych w tkankach miękkich (np. klipsy naczyniowe po operacjach laparoskopowych lub odłamki w sąsiedztwie naczyń, narządów miąższowych, gałek ocznych, płytki ortopedyczne, itp.)
 • pacjent posiadający w swoim organizmie metalowe elementy (zespolenia kostne, protezy stawów, zastawki, klipsy naczyniowe itp.) powinien przynieść na badanie dokumentację medyczną dotyczącą wszczepionego metalu lub zaświadczenie od lekarza prowadzącego o możliwości wykonania badania MR
 • nie zaleca się wykonywania badania u kobiet w I trymestrze ciąży.
 • Szczegółowy zakres przeciwwskazań jest uwzględniany przy przeprowadzaniu wywiadu przed wykonaniem badania.

Przebieg badania:

Przed badaniem przeprowadza się szczegółowy wywiad wykluczający istnienie przeciwwskazań do jego wykonania. Metalowe przedmioty (również te będące elementem ubioru) oraz urządzenia elektroniczne (np. telefon komórkowy) należy pozostawić w pomieszczeniu przygotowawczym. Pacjent jest informowany o przebiegu badania i sposobie komunikacji z technikiem podczas trwania całej procedury. W zależności od rodzaju badania i badanej okolicy czas trwania badania wynosi od około 20 do 60 minut. Wymagane jest leżenie bez ruchu, ponieważ ma to wpływ na jakość uzyskiwanych obrazów. Badanie rezonansem magnetycznym nie wywołuje żadnych niepożądanych reakcji biologicznych i nie zaburza przebiegu prowadzonego leczenia farmakologicznego.

Ważne:

W celu wykorzystania kuponu konieczne jest umówienie na termin wykonania badania pod numerem telefonu 22 23 07 007. Badanie można wykonać w jednym z poniższych oddziałów Enel-Med:

 1. Oddział Diagnostyczny Gdynia Alfa Plaza, ul. Batorego 28/32
 2. Oddział Diagnostyczny Katowice, ul. Ligocka 103.
 3. Oddział Diagnostyczny Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 163

Podczas badania MR może zajść potrzeba podania środka kontrastowego dla lepszego uwidocznienia zmian w badanych narządach. O podaniu kontrastu decyduje lekarz radiolog nadzorujący badanie. Cena badania obejmuje badanie rezonansem magnetycznym wybranego obszaru, nie uwzględnia natomiast kontrastu ani badania poziomu kreatyniny koniecznego przed podaniem kontrastu.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferta nie obejmuje ceny kontrastu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 23 07 007
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Centrum Medyczne Enel-Med

Centrum istnieje od 1993, a od 2011 jest spółką notowaną na GPW. Centrum Medyczne Enel-Med oferuje pełną obsługę medyczną, prowadzi pacjenta od konsultacji przez diagnostykę, hospitalizację, operację aż po rehabilitację – czyli przez cały zamknięty cykl leczenia.

Na ogólnopolską sieć medyczną Enel-Med składają się wieloprofilowe oddziały własne, zlokalizowane m.in. w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu, specjalistyczne przychodnie przyzakładowe oraz szpitale w Warszawie. Ogólnopolska sieć medyczna Enel-Med obejmuje również wiele placówek partnerskich w całej Polsce.

Centrum zatrudnia wykształconych lekarzy w prawie 60 różnych specjalnościach, m.in. ginekologów, kardiologów, ortopedów, neurologów, okulistów, pediatrów oraz psychologów. Kompleksowa oferta wieloprofilowych oddziałów obejmuje badania laboratoryjne, szeroki zakres badań USG, EKG, pracownie RTG, drobne zabiegi chirurgiczne i dermatologiczne. Enel-Med świadczy też kompleksowe usługi dla dzieci i dorosłych w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii. Ma na koncie liczne wyróżnienia za osiągnięcia implantologiczne. Dobrze wyposażone oddziały rehabilitacji umożliwiają przeprowadzenie leczenia rehabilitacyjnego we wszelkich schorzeniach narządu ruchu o charakterze przeciążeniowym lub przewlekłym. Prestiżowy Program 24h dla zdrowia pozwala na kompleksową ocenę stanu zdrowia w jeden dzień.

Enel-Med posiada w ofercie produkty zarówno dla klientów korporacyjnych, jak i klientów indywidualnych. Zespół składa się z lekarzy i pracowników personelu medycznego nielekarskiego. Z usług centrum korzysta ponad 300 tys. pacjentów.

W 2004 roku centrum wdrożyło system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001. W 2013 r. Enel-Med otrzymał tytuł „Dobra Marka 2013 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii Opieka medyczna dla firm, przyznawany przez redakcje Biznes Trendy w Rzeczpospolitej i Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej najbardziej rozwojowym i najlepiej rokującym markom na rynku polskim.