Brak nowych powiadomień

Salon Łazienek Servitor

Wiele lokalizacji

Do -94%
WYPRZEDANA

W skrócie

Doświadczeni projektanci inspirują, pomagają i doradzają w profesjonalnym zaprojektowaniu łazienki lub też generalnym remoncie

Szczegóły

 

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 29,99 zł za projekt łazienki z wizualizacją 3D + rysunek techniczny (przy zakupach za min. 700 zł),
  • 99,99 zł za groupon wart 1000 zł na wyposażenie łazienki przy zakupie za min. 5000 zł,
  • 119,99 zł za groupon wart 1500 zł na wyposażenie łazienki przy zakupie za min. 7500 zł,
  • 129,99 zł za groupon wart 2000 zł na wyposażenie łazienki przy zakupie za min. 10000 zł.

Więcej informacji na stronie www.servitor.pl.

Salon Łazienek Servitor

Firma Servitor to największy salon w Toruniu oferujący płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek, ceramikę sanitarną i armaturę oraz od niedawna – deski dębowe i panele podłogowe. W roku 2015 została uhonorowana nagrodą “Salon Roku 2015”.

Firma posiada swoje oddziały w pięciu największych miastach województwa kujawsko-pomorskiego. W salonach Servitor można znaleźć produkty najlepszych polskich i zagranicznych producentów (m.in. z Włoch, Hiszpanii, Czech, Niemiec) oraz zapoznać się z inspirującymi aranżacjami łazienek, z uwzględnieniem nowości rynkowych. Różnorodność marek oraz bogactwo kolorystyki powoduje, że każdy klient otrzymuje produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Firma, jako pierwsza i jedyna na rynku, proponuje usługę “ŁAZIENKA 3w1”, czyli kompleksową pomoc i doradztwo w urządzeniu łazienki: PROJEKT – wizualizacja 3D wykonana przez projektanta oraz wstępna wycena kosztów, MATERIAŁ – renomowane marki i najwyższej jakości produkty, WYKONAWSTWO – przez najlepszych i sprawdzonych fachowców.

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon nie obejmuje towarów promocyjnych i wyprzedażowych.
Dodatkowe informacje: Opcja 2., 3., 4. może być wykorzystana na kompleksowe zakupy wyposażenia łazienki w jednym z salonów Servitor. Po ustaleniu z punktem sprzedaży możliwy jest dojazd i pomiar u klienta. Dojazd i pomiar w cenie po uzgodnieniu telefonicznym. Przykładowy sposób obliczania zamówienia: 10000 zł (wycena) - 2000 zł (wartość grouponu)=8000 zł. W przypadku przekroczenia wartości grouponu konieczna dopłata na miejscu. Groupon obejmuje towary z gazetki oraz oferty specjalnej.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.