Brak nowych powiadomień
Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

Portowa 16 W, Gliwice

Kurs spawania metodą MAG 135 lub MMA 111 za 699,99 zł i więcej opcji w Ośrodku Szkolenia Spawaczy Welder

Wybierz opcję

Wyróżniki

Doskonalenie lub nauka spawania dla przyszłych lub obecnych spawaczy różnymi technikami, m.in. MIG, TIG, MAG

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
B
Bartłomiej
1 Oceny1 reviews
listopad 16, 2020
Warto podjąć szkolenie ocena moja 5/5

O tej ofercie

Wybierz 1 z 6 opcji

  • 699,99 zł zamiast 1000 zł za podstawowy kurs spawania metodą MAG 135,
  • 699,99 zł zamiast 1000 zł za podstawowy kurs spawania metodą MMA 111 (spawanie elektryczne),
  • 899,99 zł zamiast 1200 zł za podstawowy kurs spawania metodą TIG 141 (stal czarna),
  • 1199,99 zł zamiast 1700 zł za podstawowy kurs spawania metodą TIG 141 (stal nierdzewna),
  • 999,99 zł zamiast 1500 zł za podstawowy kurs spawania metodą TIG 141 (aluminium),
  • 1199,99 zł zamiast 1700 zł za podstawowy kurs spawania metodą MIG 131 (aluminium).

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Kurs zakończony egzaminem płatnym dodatkowo 500 zł. Czas kursu: 2-4 tygodnie w zależności od intensywności i rodzaju. Uczestnik musi mieć ukończone 18 lat, posiadać wykształcenie min. podstawowe. Po zakończeniu kursu kandydat na spawacza zdaje egzamin teoretyczny oraz praktyczny. Po pozytywnym egzaminie kursant otrzymuje książeczkę spawacza lub wpis do posiadanej książeczki spawacza sygnowany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz certyfikat spawacza wg normy europejskiej EN ISO 9606.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. konieczna rezerwacja tel. 32 231 12 50 lub biuro@oss-welder.pl. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Ośrodek Szkolenia Spawaczy Welder

Ośrodek powstał z myślą o kształceniu w zawodzie spawacza wszystkich chętnych, którzy w przyszłości zamierzają podjąć pracę w wielu dynamicznie rozwijających się gałęziach przemysłu nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Zespół ośrodka złożony jest z Międzynarodowych Inżynierów Spawalników (IWE), Międzynarodowych Inspektorów Spawalniczych (IWI-C) oraz najwyższej klasy instruktorów w metodach 111, 131, 135, 136, 141, 311, co pozwala na przekazywanie wiedzy na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym, jak i praktycznym. Gwarancją świadczonych usług jest bezpośredni merytoryczny nadzór Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach oraz zezwolenia na szkolenie oraz egzaminowanie spawaczy wydane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Ośrodek wyposażony jest w 30 nowoczesnych stanowisk do spawania metodami MMA, MAG/MIG oraz TIG. Na miejscu znajduje się również pełne zaplecze socjalne z kompletem sal multimedialnych, szatnią, łaźnią, jadalnią oraz sanitariatami.

Kursanci podejmujący kurs otrzymują komplet materiałów szkoleniowych oraz wszelkie wsparcie ze strony wykładowców oraz instruktorów. Chętnym pomaga się w zakwaterowaniu a, za dodatkową opłatą, organizowane jest wyżywienie w postaci ciepłego posiłku na terenie ośrodka.

Kursant po pozytywnym egzaminie końcowym otrzymuje książeczkę spawacza lub wpis do posiadanej książeczki spawacza sygnowany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz certyfikat spawacza wg normy europejskiej EN ISO 9606. W razie potrzeby prowadzone są również egzaminy, które kończą się otrzymaniem świadectwa spawacza Urzędu Dozoru Technicznego (UDT), TÜV lub Det Norske Veritas (DNV).