Studio Tańca Check This Out, Gliwice

Lutycka 6, Gliwice, 44-100 Directions

Od naszych edytorów

Założycielki Check This Out od zawsze marzyły o własnym studiu tańca. Ich upór i wytrwałość sprawiły, że to marzenie stało się rzeczywistością. Bogate doświadczenie w pracy jako instruktorki tańca, pomogło stworzyć ich wizję szkoły, w której najważniejszy jest klient.

Studio Tańca Check This Out to miejsce pełne pozytywnej energii, do którego wraca się z przyjemnością. Tu wyznacznikiem jest profesjonalizm. Zespół tworzą jedni z najlepszych instruktorów w kraju. Ich wiedza i doświadczenie w prowadzeniu lekcji i warsztatów tańca sprawiają, że potrafią wprowadzić dobrą atmosferę podczas zajęć. Tutaj można nie tylko nauczyć się tańczyć, ale też poznać wielu nowych ludzi i dowidzieć się wszystkiego o kulturze hip hop, break dance oraz innych stylach tańca.

Instruktorzy mogą pochwalić się takimi osiągnięciami jak: udział w kinowym przeboju "Kochaj i tańcz", "Eurowizja 2010", współpraca z Telewizją Polską na planie programu "Jaka to melodia?, występy w finałowych odcinkach tanecznego programu "Got To Dance" i wiele innych.