Zakręcone Gofry

Dowolny zakręcony gofr z menu od 9,99 zł z firmą Zakręcone Gofry w Gdańsku (do -42%)

Do -42%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Słodkie propozycje z różnorodnymi dodatkami – np. z kremem krówkowym, bitą śmietaną, kajmakiem, ciasteczkami i krówkami

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Dowolny zakręcony gofr:

  • 9,99 zł zamiast 15 zł za 1 x gofr,
  • 18,99 zł zamiast 30 zł za 2 x gofr,
  • 34,99 zł zamiast 60 zł za 4 x gofr.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja grouponu możliwa do 09.06.2017. Po tym terminie foodtruck będzie szukał nowego miejsca na stałe.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Sugerowane dni wykorzystania: od poniedziałku do piątku (ze względu na to, że foodruck w weekendy często uczestniczy w imprezach zorganizowanych).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Ze względu na mobilność punktu przed wizytą należy sprawdzić miejsce, dni i godziny postoju w aktualnościach na FB.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zakręcone Gofry

W mobilnym punkcie, czynnym od godz. 11 do 19, na gości czekają kolorowe gofry w różnorodnych odsłonach. By przeżyć prawdziwie słodkie chwile, warto zamówić jedną z przygotowanych propozycji z kremem krówkowym, bitą śmietaną, kajmakiem, ciasteczkami i krówkami (Z Wołem) lub z lodami śmietankowymi, czekoladową bitą śmietaną, domowym musem truskawkowym, truskawkami i kiwi (Truskawa). Zakręcone Gofry to propozycja na mały i większy głód.

Zakręcone Gofry

Restauracja, Kawiarnia, Kawiarnia lub poczęstunek
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.