Brak nowych powiadomień

Szkoła nurkowania Murena

Intro nurkowe (79 zł), kurs deep (299 zł) lub wrakowy (519 zł) i więcej w Szkole nurkowania Murena – 2 miasta (do -34%)

Do -34%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Uczestnik kursu ma okazję na przeżycie podwodnej przygody dla początkujących i nauczyć się m.in. nurkowania wrakowego

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 79 zł zamiast 120 zł za intro nurkowe,
  • 299 zł zamiast 400 zł za kurs deep,
  • 519 zł zamiast 700 zł za kurs wrakowy,
  • 899 zł zamiast 1200 zł za kurs podstawowy OWD.

Intro nurkowe to nurkowanie na próbę. Istnieje możliwość skorzystania z basenu Term Warmińskich lub jeziora w okolicach Lidzbarka Warmińskiego (po pokryciu kosztów basenowych).

Kurs deep to 2 nurkowania lub 3 (w razie konieczności) na głębokości większej niż 30 m oraz wykłady bezpośrednio przed każdym nurkowaniem. Kurs organizowany jest na jeziorze w okolicy Lidzbarka Warmińskiego, na jeziorach Kaszubskich lub wrakach Bałtyku (+ koszty łodzi).

Kurs wrakowy to 2 nurkowania na wrakach Bałtyku, poręczowanie, wykłady i trening przed każdym nurkowaniem na brzegu. W razie potrzeby jedno nurkowanie dodatkowo w cenie. Do ceny kursu należy doliczyć koszty łodzi (jeśli kursant zechce z niej skorzystać).

Kurs podstawowy OWD odbywa się na jeziorze koło Lidzbarka Warmińskiego lub jeziorach Kaszubskich. Kurs można zakończyć na którymś z płytkich wraków Zatoki Gdańskiej.

Kurs OWD można wymienić na AOWD. AOWD to maks. 5 nurkowań. Jeden kurs obejmuje nawigację nocną, pierwszą pomoc i 1 nurkowanie przekraczające 20 m. W przypadku AOWD kurs OWD musi buc już ukończony.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 255 767, lub mail: nurkowaniemurena@wp.pl z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szkoła nurkowania Murena

Kadra firmy to profesjonaliści w nurkowaniu z pozytywnym podejściem do życia i podwodnego świata. Szkoła nurkowania Murena organizuje nurkowanie na próbę i szkoli na wielu poziomach ludzi w różnym wieku. Uczy nurkować przez cały rok, także zimą, dysponując ocieplaczami i suchymi skafandrami. Szkoła organizuje wyjazdy na nurkowania na wraki Bałtyku. Dysponuje również wypożyczalnią sprzętu.

Szkoła nurkowania Murena

Sport i rekreacja, Sporty wodne, Nurkowanie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.