Brak nowych powiadomień

Chlebnicka 48/51, Gdańsk

Polska kuchnia: 24 zł za groupon wart 40 zł i więcej do wydania na menu w Restauracji Gvara w Gdańsku (-40%)

Oferta ograniczona czasowo!
70+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu np.: pieczone buraki z serem kozim, żurek na zakwasie, polędwica z dzika z domowymi kopytkami, sernik z sosem wiśniowym

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: polska
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje i alkohole

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta obowiązuje w lokalu, nie łączy się z innymi promocjami w lokalu (m.in. ofertą lunchową) i nie obejmuje napojów i alkoholi.
Dodatkowe informacje:brak możliwości wymiany grouponu na voucher upominkowy.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/ z min. 24-godz wyprzedzeniem. Rezerwacja online jest niezbędna. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 6-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Potwierdzone rezerwacje mogą być odwołane lub zmienione do 6 godzin przed planowanym terminem rezerwacji. Prawo do anulowania rezerwacji w ciągu 14 dni przysługuje tylko wtedy, gdy rezerwacja nadal może zostać anulowana.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Restauracja Gvara

Gdański lokal wyróżnia się nowoczesną, polską kuchnią oraz świeżymi produktami wysokiej jakości, z których przygotowywane są dania. Menu obfituje w różnorodne pozycje przygotowywane z pasją z produktów od lokalnych dostawców. Na gości odwiedzających restaurację z samego rana czekają zestawy śniadaniowe, a na obiad lub kolację wybierać można spośród wielu rodzajów przekąsek i zup. Jako danie główne polecane są ryby, mięsa lub potrawy jarskie.

Warto dodać, że Restauracja Gvara jest przyjazna dzieciom, oferuje specjalne dedykowane menu dla małych klientów. Odpowiednia zarówno dla indywidualnych klientów, jak i dla grup. Czas spędzany przy posiłkach umila gościom muzyka grana na żywo.

Restauracja Gvara

Restauracja, Polska