Brak nowych powiadomień

Podwale Staromiejskie 51/52, Gdańsk

Kurs na prawo jazdy kat. B dla 1 osoby za 1359 zł w OSK Aster w Gdańsku (zamiast 1700 zł)

Oferta ograniczona czasowo!
20+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Dzięki kursowi uczestnicy poznają przepisy ruchu drogowego oraz ćwiczą technikę prowadzenia pojazdu

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • skład oferty: kurs podstawowy na prawo jazdy kat. B
  • czas trwania:
    • część teoretyczna: 30 godzin
    • część praktyczna: 30 godzin
  • terminy i więcej informacji dostępnych tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: kurs na prawo jazdy mogą zakupić tylko te osoby, które nigdy wcześniej nie przystępowały do takiego kursu w innych ośrodkach oraz nie przystąpiły do egzaminu państwowego na prawo jazdy kat B.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przed zakupem należy skontaktować się z biurem i sprawdzić dostępność wolnych terminów. Kurs musi być rozpoczęty w terminie ważności grouponu. Materiały edukacyjne płatne 70 zł. Egzamin wewnętrzny teoria i praktyka, pierwsze podejście w cenie. Zajęcia odbywają się na samochodach marki Kia Rio. Biuro czynne w dniach wykładów w godz. 17-19, pokój nr 30.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 691 766 476, 796 410 870 lub mailowo: biuro@oskaster.pl z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego w ciągu 2 miesięcy od daty zakupu grouponu. W przypadku dokonania rezerwacji i nieodwołania jej min. 7 dni przed rozpoczęciem kursu – groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

OSK Aster

W ośrodku przepisy ruchu drogowego i manewry przybliżają osoby, które mają uprawnienia instruktora i egzaminatora państwowego kat. B. Wykształciły one spore grono kierowców, z których duża grupa zdała egzamin na prawo jazdy kat. B za pierwszym razem. Warto dodać, że w OSK Aster praktyczne zajęcia odbywają się na autach marki Kia Rio.