Brak nowych powiadomień

INDECO ® Trójmiasto

Szafa na wymiar: 69 zł za groupon zniżkowy wart 400 zł i więcej opcji w INDECO ® Trójmiasto

Do -84%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Dwuskrzydłowa szafa na wymiar z dożywotnią gwarancją producenta na zamontowany system jezdny

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

Groupon zniżkowy na zakup szafy na wymiar z min. 2 skrzydłami, wyposażonej w drzwi o profilu aluminiowym o szerokości 60 cm:

  • 69 zł za groupon wart 400 zł,
  • 99 zł za groupon wart 600 zł.

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu, zgodnie z wyceną.

Groupon obejmuje:

  • projekt,
  • pomiar,
  • montaż.

Warunki

Groupon ważny: przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi oraz rabatami INDECO ® Trójmiasto. Jeden groupon można wykorzystać tylko w ramach jednej lokalizacji (jednego adresu montażu). Grouponów nie można wymieniać na gotówkę. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Realizacja na terenie Trójmiasta. Lista ekspozycji, gdzie zrealizować można zakupiony groupon dostępna jest na stronie www.indecotrojmiasto.pl.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 888 425 846 lub e-mail biuro@indecotrojmiasto.pl z podaniem kodu grouponu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

INDECO ® Trójmiasto

Firma specjalizuje się w usługach z zakresu projektowania, produkcji oraz montażu mebli. Oferuje szafy na wymiar z drzwiami suwanymi, szafy wnękowe, szafy do zabudowy, zabudowy meblowe na wymiar, kuchnie na wymiar oraz wszelkiego rodzaju nietypowe meble na zamówienie (w tym zabudowy poddaszy, skosów, drzwi przejściowe przesuwne oraz podwieszane). Setki wykonywanych każdego miesiąca realizacji pozwoliły uzyskać dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie projektowania i realizacji mebli na wymiar. Rozbudowany dział rozwoju Indeco® stale pracuje nad dostosowywaniem oferty do aktualnych trendów meblowych oraz jakością i trwałością stosowanych rozwiązań.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.