Brak nowych powiadomień

Fiberit Paweł Zborowski

Porada prawna od 49,99 zł w Kancelarii Prawnej Fiberit w Gdańsku

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie kancelarii m.in. porady z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa gospodarczego i odszkodowań

W skrócie

 

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 49,99 zł za 1 godz. porady prawnej,
  • 79,99 zł za 2 godz. porady prawnej,
  • 99,99 zł za 3 godz. porady prawnej,
  • 169,99 zł za 6 godz. porady prawnej.

Kancelaria Prawna Fiberit

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla firm i osób indywidualnych. Stawia się tu przede wszystkim na doświadczenie, wysokie kwalifikacje, zaangażowanie oraz szeroko rozumiany profesjonalizm – dlatego też klienci mogą liczyć na rzetelną poradę prawną. Szeroki zakres usług obejmuje w szczególności pomoc prawną w zakresie prawa korporacyjnego, prawa kontraktów, prawa cywilnego, prawa energetycznego oraz prawa pracy i ubezpieczeń.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Porada prawna nie obejmuje porad z zakresu prawa karnego i podatkowego.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Dodatkowe informacje: tel. 535 658 653.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji,   najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Fiberit Paweł Zborowski