English Boss

Klub Osiedlowy Kos, Gdańsk Orunia Górna

Półkolonie z robotyką po angielsku: wybrany turnus z wyżywieniem za 375 zł z firmą English Boss (zamiast 500 zł)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Półkolonie łączą naukę i zabawę, wśród atrakcji m.in. nauka podstaw techniki i mechaniki oraz podstawowego słownictwa angielskiego i więcej

O tej ofercie

Oferta

  • 375 zł zamiast 500 zł za wybrany turnus z wyżywieniem dla dziecka.

Informacje na temat turnusów i przebiegu półkolonii można znaleźć tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 4 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wolne miejsca są na turnusy odbywające się w dniach: 24.07-28.07, 31.07-04.08, 07.08- 11.08.2017.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 516 769 826 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

English Boss

Jako, że młode osoby przeważnie są entuzjastycznie nastawione do zdobywania nowej wiedzy, warto zapisać je do szkoły English Boss. Placówka specjalizuje się w nauczaniu dzieci od lat 2 oraz uczniów szkół podstawowych. Stosuje się tu głównie metodę Total Physical Response (dla młodych kursantów), która opiera się na nauce poprzez zabawy ruchowe oraz Communicative Approach (dla uczniów szkół podstawowych i wyższych), która oznacza równoległe doskonalenie 4 umiejętności: mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania. Warto wspomnieć, iż szkoła organizuje także półkolonie z robotyką po angielsku w wybranych turnusach.