Brak nowych powiadomień

Dance Atelier Barbara Materka

Aleja Grunwaldzka 301, Gdańsk

Karnet na 4 dowolne zajęcia taneczne za 49,99 zł i więcej opcji w Dance Atelier

Oferta ograniczona czasowo!
Do -50%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wśród zajęć do wyboru są m.in. salsa solo, bachata solo, chachacha solo, latinbodymovement, jazz, zumba, Sexi Dance High Heels

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Wybierz 1 z 4 opcji

Karnet na zajęcia taneczne:

  • 49,99 zł zamiast 85 zł za 4 dowolne zajęcia dla 1 osoby,
  • 85,99 zł zamiast 160 zł za 8 dowolnych zajęć dla 1 osoby,
  • 99 zł zamiast 199 zł za miesięczny karnet open na dowolne zajęcia dla 1 osoby,

Ci, którzy preferują rytmy latynoskie, mają do wyboru szereg zajęć, m.in. salsę solo, footwork, bachatę solo, latinbodymovement, zumbę czy ladies&man styling. Równie gorąca atmosfera panuje na zajęciach sexi dance. Miłośnicy klasyki mogą wybrać liryczny jazz lub taniec użytkowy, który pomoże stać się królową bądź królem parkietu.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów, które nie uczęszczały jeszcze do Dance Atelier Barbara Materka. Oferta nie dotyczy kursów w parach na poziomie podstawowym P1.
Dodatkowe informacje: podczas pierwszej wizyty należy okazać zakupiony groupon. Po wymianie grouponu na karnet należy go wykorzystać w ciągu miesiąca. Brak możliwości odrobienia zajęć w przypadku nieobecności. Jedna lekcja trwa godzinę.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/ lub tel. 697 366 705. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem. 
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Dance Atelier

Studio prowadzone przez tancerkę i choreografkę Barbarę Materkę przyciąga miłośników tańca obietnicą szaleństwa, egzotyki i zabawy. Podczas zajęć kobiety mają okazję odkryć drzemiącą w nich dzikość i kokieteryjność, a mężczyźni ekspresyjność i magnetyzm. Treningi prowadzone są dla każdej grupy wiekowej przez doświadczonych instruktorów, m.in. półfinalistę telewizyjnego show „Got to Dance”, mistrzynię świata w fitness oraz tancerkę Sopockiego Teatru Tańca. Nic nie stoi na przeszkodzie, by kroki i figury ćwiczyć także podczas warsztatów, obozów tanecznych czy organizowanych w szkole imprez tanecznych. Warto dodać, że szkoła specjalizuje się w kursach tańców latynoskich, ale w grafiku można znaleźć również jazz i taniec użytkowy.

Dance Atelier Barbara Materka

Zajęcia, Taniec, Rozrywka i czas wolny, Kurs tańca