Brak nowych powiadomień

Geronimo

2 wejścia do godziny 15 na ricochet (squash) z sauną za 29,99 zł i więcej opcji w Geronimo

Do -53%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Ricochet jest odmianą squasha z tą różnicą, że piłkę można odbijać również od sufitu

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 29,99 zł zamiast 50 zł za 2 wejścia na ricochet/sqash przed 15:00 z sauną,
  • 49,99 zł zamiast 94 zł za 2 wejścia na ricochet/sqash po 15:00 z sauną,
  • 119,99 zł zamiast 235 zł za 5 wejść na na ricochet/sqash o dowolnej porze z sauną,
  • 179,99 zł zamiast 380 zł za 10 wejść na na ricochet/sqash o dowolnej porze z sauną.

1 wejście - 45 minut

Podczas gry należy mieć obuwie z białą podeszwą.

Ricochet jest odmianą squasha. Różnica między nimi polega na tym, że przy grze w ricochet wykorzystuje się również sufit, który znajduje się na wysokości 2.7 m. Do gry używane są piłki o różnych kolorach. Każdy kolor oznacza inny stopień zaawansowania. Wygrywa ten gracz który zwycięży w systemie best-of-five (przynajmniej trzy sety). 30 minut gry daje pełen efekt treningowy. Cały kort jest w pełni oświetlony, a sufit i ściany wyposażone są w czujniki służące do zliczania punktów.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu - wystarczy, że weźmiesz go na urządzeniu mobilnym. Dni i godz. korzystania: pon. - pt. 7 - 21, sob. 10 - 19, ndz. 11 - 18. Możliwy kontakt tel. 885 30 30 30. Możliwość wypożyczenia sprzętu za dodatkową opłatą.
Konieczna rezerwacja tel. 885 303 030. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Geronimo

Znajdująca się nieopodal sosnowieckiego osiedla Pekin siłownia Geronimo kusi dobrą lokalizacją i widocznością nawet z drogi. Wyposażenie obiektu składa się na 3 strefy: siłownię, korty do ricochet'a (squasha) oraz strefy wellness. W siłowni znajduje się wysokiej jakości sprzęt, zarówno do ćwiczeń siłowych (ławki, hantle) jak i poprawiających kondycję (m.in. bieżnie). Strefa wellness to przede wszystkim szeroki wybór masaży (m.in. klasyczny, sportowy, limfatyczny, segmentalny), ale także możliwość skorzystania z sauny. W strefie też od niedawna działają zajęcia fitness (BPU, TBC czy Aerobik). Ostatnią z części obiektu są korty do ricochet'a, odmiany squasha, w której grać również można z wykorzystaniem sufitu.

Geronimo

Sport, Tenis, Sport i rekreacja, Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.