Brak nowych powiadomień

Centrum Kosmetologii i Dietetyki Loren

ul. Królowej Jadwigi 26, Dąbrowa Górnicza

Mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny od 49,99 zł i więcej opcji w Loren

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrany zabieg ma właściwości złuszczające, dzięki czemu efektem jest zdrowa i promienna cera.

W skrócie

Oferta
Mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny na twarz, szyję, dekolt w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł za 1 zabieg,
2) 99,99 zł za 3 zabiegi,
3) 149,99 zł za 6 zabiegów.

Loren
W centrum dietetyczno-kosmetologicznym można skorzystać z usług z zakresu kosmetyki, kosmetologi i dietetyki. W ofercie znajduje się m. in.: makijaż, pielęgnacja dłoni, stylizacja paznokci, regulacja brwi, henna, depilacja, zabiegi z zastosowaniem surowców pochodzenia naturalnego, mikrodermabrazja, mezoterapia, elektrokoagulacja, peeling kawitacyjny, radiofrekwencja, peelingi medyczne i inne zabiegi przeznaczone do pielęgnacji skóry. Ponadto w salonie można dokonać pomiaru masy i składu ciała na analizatorze tkanki tłuszczowej SC 240 MA oraz ułożyć plan żywieniowy dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby poniżej 18. roku życia muszą być w towarzystwie osoby dorosłej. Zabiegu kawitacji nie można wykonywać w trakcie ciąży. Z listą pełnych przeciwwskazań przy wybranym zabiegu, można zapoznać się na stronie http://loren.xaa.pl/index.php/demo-layouts
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Klienci o skórze wrażliwej powinni ocenić stosowność oferty przed jej zakupem. Nie należy stosować samoopalaczy na 24 godz. przed zabiegiem.
Konieczna rezerwacja tel. 690 154 093 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Centrum Kosmetologii i Dietetyki Loren

Centrum Kosmetologii i Dietetyki Loren

Zabieg na twarz, Pielęgnacja twarzy