Brak nowych powiadomień

ŁAZIENKI II Resort Medical & SPA

Ul. Braci Raczyńskich 6, Ciechocinek, KUJAWSKO-POMORSKIE 87-720 Directions

Od naszych edytorów

Działalność Medical & Spa jest kontynuacją ponad 100-letniej tradycji Sanatorium Ciechocinek. Historia Łazienek II sięga 1910 roku, a od początku istnienia mieścił się tu prestiżowy ośrodek, który słynął z zabiegów kuracyjnych. Obecnie bogata oferta Łazienki II Resort Medical & Spa obejmuje kuracje lecznicze i kosmetyczne, również te oparte na lokalnych produktach leczniczych, takich jak: Ciechociński Szlam Leczniczy i Ciechociński Ług Leczniczy.

Za niewątpliwy atut Łazienek II trzeba uznać stylową restaurację, która swoich gości raczy smakami i aromatami kuchni polskiej i europejskiej. Karczochy z serem feta (zawinięte w szynce parmeńskiej) czy krem z dyni z grzankami i prażonymi migdałami to tylko dwa przykłady dań, które doprowadzą kubki smakowe do szaleństwa.

Ponadto w restauracji można spróbować także regionalnych kąsków z Kujaw oraz domowych wypieków, a po zachodzie słońca oddać się zabawie przy muzyce na żywo podczas wieczorków tanecznych. Noc zaś warto spędzić w jednym z komfortowych pokojów z łazienką i prysznicem, podgrzewaną podłogą oraz telewizją.