Od naszych edytorów

Na powierzchni 4300 m² znajduje się jeden z nowocześniejszych torów kartingowych w Polsce. E1 Gokart oferuje dwupoziomowy, szybki i techniczny tor, który zapewnić może niesamowite wrażenia. Na miejscu mieści się również recepcja z kawiarnią wyścigową, dwie salki VIP i sale konferencyjną z pełnym wyposażeniem multimedialnym. Klimatyzowane, komfortowo wyposażone sale służą do organizacji imprez prywatnych, firmowych, szkoleń lub konferencji.

Recommended For You
Deals Nearby
Similar Deals

Tips

Bożena1 week ago

Generalnie polecam. Szkoda tylko, że nie ma toru dla początkujących, albo przynajmniej jakiś określonych godzin. Syn był pierwszy raz i jechał razem z ludźmi, którzy jechali po raz setny. On jeszcze nie wiedział co i jak a tamci się wkurzali, że tak wolno jedzie. Nie było by tego problemu, gdyby jakoś rozdzielić tych zaawanasowanych od początkujących.

Jakub2 weeks ago

Super tor i super zabawa

Guest1 month ago

Najlepszy tor na jakim jeździłem a sprawdzałem już wiele torów nawet za granica. Polecam

Ada3 months ago

Fajne miejsce do jazdy na gokartach, jeśli jest ktoś pierwszy raz wszytko wytłumaczą :)

Marcin3 months ago

bardzo polecam , super instruktorzy powiedzieli co i jak można się świetnie wybawić jak i trochę oberwać od innych przeciwników haha bardzo polecam wrócę na pewno nie raz jestem bardzo zadowolony

Guest4 months ago

Zabrałam męża na nasz pierwszy raz z okazji pierwszej rocznicy ślubu i było super. Trochę strach był ale po pierwszych dwóch kółkach już się zapomniało. 🙂 Super zabawa, polecam.

Guest4 months ago

swietne miejsce / klasa europejska

Irass5 months ago

Wszystko TIP-TOP.

Gosia7 months ago

Super miejsce! Jak ktoś pierwszy raz to minimum dwa przejazdy polecam kupić, bo w pierwszym dopiero się przyzwyczajasz a drugi już super :)

Halis11 months ago

What an amazing experience!! The staff was friendly, the ride was great so I definitily recommend this place and of course will go again very soon!!!