Salon Łazienek Servitor

Fordońska 53, Bydgoszcz, 85-085 Directions

Oferty (1)

Od naszych edytorów

Firma Servitor to największy salon w Toruniu oferujący płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek, ceramikę sanitarną i armaturę oraz od niedawna – deski dębowe i panele podłogowe. W roku 2015 została uhonorowana nagrodą "Salon Roku 2015".

Firma posiada swoje oddziały w pięciu największych miastach województwa kujawsko-pomorskiego. W salonach Servitor można znaleźć produkty najlepszych polskich i zagranicznych producentów (m.in. z Włoch, Hiszpanii, Czech, Niemiec) oraz zapoznać się z inspirującymi aranżacjami łazienek, z uwzględnieniem nowości rynkowych. Różnorodność marek oraz bogactwo kolorystyki powoduje, że każdy klient otrzymuje produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Firma, jako pierwsza i jedyna na rynku, proponuje usługę "ŁAZIENKA 3w1", czyli kompleksową pomoc i doradztwo w urządzeniu łazienki: PROJEKT – wizualizacja 3D wykonana przez projektanta oraz wstępna wycena kosztów, MATERIAŁ – renomowane marki i najwyższej jakości produkty, WYKONAWSTWO – przez najlepszych i sprawdzonych fachowców.