Brak nowych powiadomień

Ośrodek rekreacji konnej

Jazda konna: 2 lekcje lub wyjazd w teren od 49,99 zł i więcej opcji w ośrodku Fordon w Bydgoszczy (do -55%)

Do -55%
10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Jeździectwo to doskonały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu

O tej ofercie

Oferta
Jazda konna w 1 z 4 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 100 zł za 2 godziny indywidualnej nauki jazdy konnej dla zaawansowanych lub wyjazd w teren z instruktorem (do wykorzystania jednorazowo lub 2 x 1 godz.),
2) 89,99 zł zamiast 200 zł za 4 godziny indywidualnej nauki jazdy konnej dla zaawansowanych lub wyjazd w teren z instruktorem (do wykorzystania jednorazowo lub 4 x 1 godz. lub 2 x 2 godz.),
3) 59,99 zł zamiast 100 zł za 2 godziny jazdy konnej na lonży (do wykorzystania jednorazowo lub 2 x 1 godz.),
4) 99,99 zł zamiast 200 zł za 4 godziny jazdy konnej na lonży (do wykorzystania jednorazowo lub 4 x 1 godz. lub 2 x 2 godz.).

Jazda konna to nie tylko sposób na przyjemne spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu, ale również intensywny trening modelujący i wzmacniający mięśnie. Początkujący mogą zdecydować się na naukę jazdy na lonży – doświadczony i wykwalifikowany instruktor, prowadząc konia na linie i kontrolując jego ruchy, przekazuje trenującemu wskazówki dotyczące zasad postępowania ze zwierzęciem, siodłania, przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych oraz pracy mięśni w stępie i kłusie. Z kolei zaawansowani jeźdźcy mogą szlifować dosiad, skoki i inne umiejętności jeździeckie albo zrelaksować się podczas jazdy w terenie.

Ośrodek Rekreacji Konnej Fordon
W stadninie dom znaleźli Afryka, Brenda, Poker i Zeus. Wychowywani bezstresowo, są spokojni, cierpliwi i bez problemu pozwalają siedzieć obcym na swoim grzbiecie. Każdy kurs jeździectwa dostosowany jest do umiejętności jeźdźca. Jazda na lonży, stęp, kłus, galop, skoki przez przeszkody – to kilka sprawności, które można poznawać w trakcie szkolenia pod czujnym okiem instruktora.

Potrzebna wiedza

Warunki i Pomocne informacje

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 
Konieczna rezerwacja tel. 603 198 594 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Ośrodek rekreacji konnej

Lokalizacja

Możesz skorzystać z tej oferty w 1 lokalizacjach

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.