Brak nowych powiadomień

Elly Łazienki

Projekt łazienki z wizualizacją 3D za 49,99 zł i więcej opcji w Elly Łazienki – 2 lokalizacje

Do -93%
50+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Dzięki dostępnym usługom można zadbać o funkcjonalną i nowoczesną przestrzeń, zachowując dbałość o detale i obowiązujące trendy

O tej ofercie

Nadaj wnętrzom swojego mieszkania unikalny charakter. Zdecyduj się na pomoc specjalistów z Elly Łazienki z dzisiejszym grouponem.

Oferta

1) 49,99 zł za projekt łazienki z wizualizacją 3D + rysunek techniczny,
2) 699,99 zł za projekt całego mieszkania z wizualizacją 3D + rysunek techniczny,
3) 99,99 zł za groupon zniżkowy wart 1000 zł na wyposażenie łazienki przy zakupach za min. 5000 zł,
4) 119,99 zł za groupon zniżkowy wart 1500 zł na wyposażenie łazienki przy zakupach za min. 7500 zł,
5) 129,99 zł za groupon zniżkowy wart 2000 zł na wyposażenie łazienki przy zakupach za min. 10000 zł.

Opcja 3., 4. i 5. może być wykorzystana na kompleksowe zakupy wyposażenia łazienki w salonie w Bydgoszczy oraz w Gdyni. W cenie dojazd, pomiar oraz analiza potrzeb klienta.

Elly Łazienki
Zadowolenie klientów i rozwój pracowników to naczelne wartości firmy. Spełnienie oczekiwań obydwu grup wymusza dbanie o najwyższą jakość usług i tworzenie możliwości realizowania zarówno standardowych, jak i nieszablonowych, ciekawych projektów, które stanowią wyzwanie dla specjalistów kilku dziedzin na różnych poziomach zaawansowania. Z tego powodu studio oferuje m.in. przeprowadzenie kompleksowego remontu, pomoc w przeprowadzce, sprzątanie mieszkań, przede wszystkim zaś zaprojektowanie dowolnego pomieszczenia. W przypadku tej ostatniej usługi specjalista Elly Łazienki pobiera wymiary kuchni, łazienki czy mieszkania, tworzy rysunek techniczny i wizualizację 3D, uwzględniając przy tym sugestie i poprawki klienta.

Potrzebna wiedza

Warunki i Pomocne informacje

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjai.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dojazd, pomiar, analiza potrzeb w cenie. Przykładowy sposb obliczania zamówienia: 2000 zł (wycena) - 700 zł (wartość grouponu)=1300 zł. 12% rabatu na zakupy w Elly Łazienki.
Konieczna rezerwacja  535 926 956, mail: sklep@elly.pl (Gdynia) lub 535 236 505, mail:.bydgoszcz@elly.pl (Bydgoszcz). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Lokalizacja

[missing pl_PL 'modules.quick_acc_header.sub_titles.location.few' translation]

Elly Łazienki

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.