Brak nowych powiadomień

Centrum Wspinaczkowe SPIDER Łukasz Deręgowski

Wejście dla 2 osób na ściankę (29,99 zł) lub kurs wspinaczkowy (od 49,99 zł) w Centrum Wspinaczkowym SPIDER w Bydgoszczy

Do -55%
60+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Coś dla entuzjastów sportów ekstremalnych: wejście dla 2 osób na Ściankę wspinaczkową lub Kurs wspinaczkowy w Centrum Wspinaczkowym SPIDER

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 29,99 zł zamiast 59 zł za wejście na ściankę wspinaczkową dla 2 osób ze szkoleniem i wypożyczeniem sprzętu,
  • 49,99 zł zamiast 100 zł za kurs wspinaczki dla 1 osoby,
  • 89,99 zł zamiast 200 zł za kurs wspinaczki dla 2 osób.

Wejście na ściankę wspinaczkową dla 2 osób

  • instruktaż jak korzystać ze ścianki wspinaczkowej
  • podstawowe szkolenie z asekuracji na wędkę
  • wspinanie się na wybrane tory bez ograniczeń czasowych

Kurs wspinaczki: idealny dla osób, które szukają ciekawej i ogólnorozwojowej aktywności fizycznej oraz dla tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę ze wspinaniem.

Więcej informacji na temat kursu oraz program dostępny tutaj.

Centrum Wspinaczkowe SPIDER

SPIDER to największy i najnowocześniejszy obiekt tego typu w Bydgoszczy. Jest on dostosowany dla każdej osoby bez względu na wiek czy sprawność fizyczną. Centrum Wspinaczkowe to ponad 400 m2 powierzchni do wspinania, kilka tysięcy chwytów i 22 stanowiska do asekuracji oraz blisko 100 niezależnych dróg o różnym poziomie trudności. Różne formacje: od ścianki połogiej, przez piony, przewieszenia, okapy po wspinanie w suficie. Niezbędny sprzęt wspinaczkowy taki jak uprzęże, liny czy przyrządy asekuracyjne można wypożyczyć na miejscu. Nad bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowana kadra instruktorów i operatorów ściany. Główna ścianka daje możliwość wspinania „na wędkę” i „z dołem”. Drogi pionowe, lekko i mocno przewieszone, sięgają 14 m długości. Poza dużą ścianą wspinaczkową w Centrum Wspinaczkowym SPIDER jest również okazała Boulderownia – sztuczna ścianka wspinaczkowa o wysokości 4 m, na której upadki amortyzowane są grubym materacem.

W Centrum Wspinaczkowym SPIDER znajduje się również minisiłownia. To idealne miejsce na przeprowadzenie rozgrzewki przed wspinaniem. Przyrządy treningowe dają możliwość wykonywania szeregu ćwiczeń specjalistycznych zwiększających siłę mięśni wykorzystywanych podczas wspinaczki. Po intensywnym treningu jest to idealne miejsce, aby rozciągnąć zmęczone mięśnie i w spokoju zrelaksować się przy muzyce. W siłowni znajduje się również mała ścianka treningowa z dużą liczbą chwytów. Każdy początkujący powinien od niej zaczynać swoją przygodę ze wspinaniem.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wejście na ściankę wspinaczkową dla 2 osób ze szkoleniem i wypożyczeniem sprzętu (opcja 1 i 2): można zrealizować w dowolnym terminie w godzinach otwarcia ścianki po wcześniejszej rezerwacji (z minimum 1-dniowym wyprzedzeniem). Kurs wspinaczki dla 2 osób (opcja 3): można zrealizować tylko w terminach 13.06, 14.06, 27.06, 28.06, 11.07, 12.07 w godzinach 13:30 - 18:30 (5 godzin) po wcześniejszej rezerwacji.
Konieczna rezerwacja tel. 698 860 550. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Centrum Wspinaczkowe SPIDER Łukasz Deręgowski

Centrum Wspinaczkowe SPIDER Łukasz Deręgowski

Sport i rekreacja, Bieganie sportowe i rekreacyjne, Sport, Bieganie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.