Brak nowych powiadomień

FIZJAN Anna Makowska

Mrotecka 9, Bydgoszcz

Masaż relaksacyjny całego ciała od 29,99 zł w Centrum Masażu i Rehabilitacji Fizjan w Bydgoszczy (do -60%)

Do -60%
160+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Masaż relaksacyjny całego ciała: złagodzenie zesztywnień, odprężenie mięśni, wyciszenie organizmu, dotlenienie i ujędrnienie skóry
  • Ośrodek przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

W skrócie

Przestań się spinać i rozluźnij napięte mięśnie. Zrobisz to z dzisiejszym grouponem w Centrum Masażu i Rehabilitacji Fizjan.

Oferta
Masaż relaksacyjny całego ciała (ok. 60 min) w 1 z 3 opcji:

1) 29,99 zł zamiast 60 zł za 1 masaż,
2) 79,99 zł zamiast 180 zł za 3 masaże,
3) 119,99 zł zamiast 300 zł za 5 masaży.

Centrum Masażu i Rehabilitacji Fizjan
Pomoc pacjentom w odzyskaniu sprawności, pokonaniu ograniczeń fizycznych i dolegliwości bólowych - taka myśl przyświecała magister fizjoterapii Annie Makowskiej, gdy tworzyła centrum. Dlatego też nie spoczywa na laurach i stale poszerza swoje kwalifikacje oraz zdobywa międzynarodowe certyfikaty uprawniające ją do stosowania specjalnych metod terapii. Co więcej, podczas prowadzenia kinezyterapii i wykonywania zabiegów fizykoterapeutycznych wykorzystuje wyłącznie sprawdzony specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny. Z kolei w trakcie relaksujących, sportowych i leczniczych masaży sięga jedynie po wysokiej jakości kosmetyki. Wszystko po to, by przywrócić pacjentom dobre samopoczucie.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Dodatkowe informacje pod numerem tel. 724 838 354.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 724 838 354. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

FIZJAN Anna Makowska

FIZJAN Anna Makowska

Masaż, Masaż całego ciała