Brak nowych powiadomień

Racketlon Club

Mazańcowice 884, Bielsko-Biała

Badminton: 1 godzina gry za 24,99 zł i więcej opcji w Racketlon Club (do -41%)

Do -41%
180+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Badminton to skuteczny trening wydolnościowy i modelujący, a przy okazji atrakcyjny sposób na spędzenie wolnego czasu

W skrócie

Jeśli gry słowne i odbijanie piłeczki Cię nudzi, udaj się lotem błyskawicy do Racketlon Club, by odbijać lotkę w trakcie gry w badmintona. Skorzystaj z dzisiejszego grouponu.

Oferta
Gra w badmintona na hali w 1 z 3 opcji:

1) 24,99 zł zamiast 40 zł za 1 godz. gry dla maks. 4 osób na 1 korcie,
2) 46,99 zł zamiast 80 zł za 2 godz. gry dla maks. 4 osób na 1 korcie,
3) 46,99 zł zamiast 80 zł za 1 godz. gry dla maks. 8 osób na 2 kortach.

Badminton, który polega na przebijaniu lotki nad siatką przy pomocy rakietki, to obecnie najszybsza gra rakietowa na świecie - prędkość lotki wynosi 421 km/h. Uprawianie tego sportu pozwala zatem rozwinąć zdolności motoryczne, poprawić refleks, zwiększyć siłę i wytrzymałość. Ponadto kształtuje wszystkie partie mięśniowe, przyspiesza metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej. Po tym jak dostrzeżono zalety badmintona został on włączony do programu Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku. Choć najlepszymi zawodnikami są reprezentanci Chin, Korei, Indonezji, Malezji i Danii, Polska również ma powody do dumy - Nadia Zięba i Robert Mateusiak mają na swoim koncie medale Mistrzostw Europy (złoty - Szwecja 2012, srebrne Manchester 2010, Herning 2008) i zwycięstwo w prestiżowym turnieju Super Series w Hong Kongu w 2010 roku. Co więcej, z roku na rok przybywa w Polsce fanów badmintona, ponieważ można go uprawiać całą rodziną bez względu na wiek lub poziom zaawansowania.

Racketlon Club
Do ośrodka z powodzeniem mogą zajrzeć zarówno amatorzy aktywności, jak i zawodowcy. Na jego terenie znajduje się bowiem pierwsza na Podbeskidziu profesjonalna hala do gry w badmintona pokryta wykładziną Tarkett Sports Speed ułożoną na specjalnym, drewnianym ruszcie. Również nawierzchnia 8 kortów tenisowych (4 halowych i 3 odkrytych) spodoba się profesjonalistom - Conipur® Tennis Force jest oficjalną nawierzchnią Polskiego Związku Tenisowego, w odróżnieniu od tej wykonanej z mączki ceglanej pozostaje idealnie równa, odporna na mróz, a w trakcie gry nie tworzą się na niej wgłębienia od obuwia. Klub udostępnia korty do indywidualnych treningów oraz oferuje zajęcia zorganizowane dla dzieci i dorosłych.

Dla bardziej zaawansowanych proponuje udział w lidze badmintona lub organizowanych turniejach amatorskich. Na mecz można przyjść z własną rakietą i w razie potrzeby oddać ją do serwisu, wypożyczyć niezbędny sprzęt na miejscu lub zakupić go wraz z akcesoriami czy ubiorem w klubowym sklepie. A po starciu z rywalem warto wznieść toast za udaną grę kubkiem gorącej kawy lub aromatycznej herbaty dostępnej w kawiarni.

Warto wspomnieć, że Racketlon Club specjalnie dla kobiet organizuje zajęcia, które są doskonałą alternatywą dla monotonnej siłowni i zajęć fitness, a przy okazji świetnym sposobem spędzenia czasu w kobiecym gronie. .

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: weź groupon – na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Na 1 korcie mogą grać maks. 4 osoby. Możliwość wypożyczenia sprzętu za dodatkową opłatą.
Konieczna rezerwacja tel. 33 815 63 93 lub 693 240 300. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Racketlon Club

Racketlon Club

Sport, Tenis, Sport i rekreacja, Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy