Duka International SA, Bielsko-Biała

ul. Mostowa 5, Bielsko-Biała, 43-300 Directions

Od naszych edytorów

DUKA to sieć inspirujących sklepów z wyposażeniem kuchni i jadalni w skandynawskim stylu, które stworzone zostały zgodnie z ideą Kitchen Life. Kitchen life to miejsce wspaniałych doświadczeń, którymi firma dzieli się z innymi ludźmi, umacniając więzi, tworząc wspólne chwile oraz okazje do autentycznego wyrażania siebie. Dlatego DUKA dokłada wszelkich starań, aby wysokiej jakości produkty były inspiracją dla coraz to nowych pomysłów na spędzanie czasu ze sobą. Dzięki słuchaniu ludzi i ich potrzeb tworzone są propozycje naturalnie odpowiadające oczekiwaniom w zakresie bezpieczeństwa, jakości i oryginalnego wzornictwa. Wszystko to pod hasłem „Kitchen life”, które jest wizytówką i jednocześnie zobowiązaniem marki DUKA.

DUKA jest obecna na polskim rynku od 1999 roku i obecnie tworzy sieć ponad 60 sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy duka.com.

W asortymencie sklepów znaleźć można szeroki wybór artykułów kuchennych, porcelany, sztućców i szkła stołowego. Sezonowe kolekcje tekstyliów, dekoracji i akcesoriów kuchennych pomogą stworzyć niepowtarzalną atmosferę w każdej kuchni i jadalni. Wizyta w sklepie pomoże również wybrać prezent na każdą okazję.