Szkoła Życia i Przetrwania Białystok, Sowlany

Pole w Sowlanach, Sowlany, Directions

Od naszych edytorów

Pomsył na wieczór kawalerski, urodzinową niespodziankę lub po prostu przeżycie nowej przygody, to właśnie gwarantuje białostocka Szkoła Życia i Przetrwania. Firma specjalizuje się w organizacji dużych lub kameralnych imprez z możliwością zamówienia cateringu. Jest współorganizatorem „Niedzielnych Gier Otwartych”, które integrują zarówno doświadczonych, jak i początkujących graczy. Chętnie realizuje również indywidualne pomysły klientów.

Rozgrywki paintballowe Szkoły Życia i Przetrwania organizowane są na oznaczonym i zabezpieczonym polu w miejscowości Sowlany. Teren ten obfituje w naturalne wzniesienia i doliny, własne przeszkody, a także okopy z czasów II wojny światowej. Przy większej liczbie graczy obszar rozgrywek rozszerzany jest dodatkowo o pobliski poligon „Zielona”.

Do dyspozycji graczy przygotowany jest profesjonalny sprzęt. Gra prowadzona jest na Tipmanach 98 Customach oraz BT Combat zasilanych HP. W skład komletu do gry wchodzą również markery, maski z szybkami termalnymi oraz jedno lub dwuczęściowe kombinezony ochronne i rękawiczki. Sprawna obsługa i pomoc techniczna pozwala skupić się wyłącznie na zabawie.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.