Strzelnica Golfowa Golfstok

Całoroczna gra w golfa: godzinna rozrywka na symulatorze dla 4 osób (39,99 zł) i więcej na Strzelnicy Golfowej Golfstok

Wybierz opcję

Wyróżniki

Całoroczne Centrum Golfowe z 10 stanowiskami do krótkiej gry, bunkrami, terenem do patowania, symulatorami do gry i treningu

W skrócie

Oferta:
Gra w golfa na symulatorze dla maks. 4 osób w 1 z 3 opcji:

1) 39,99 zł za 1 godzinę gry,
2) 118,99 zł za 3 godziny gry,
3) 196,99 zł za 5 godzin gry.

Symulator gry w golfa pozwala na spróbowanie swoich sił w tej dziedzinie sportu bez dużych nakładów finansowych i dalekich wyjazdów. Ponadto klub otwarty jest przez cały rok, co umożliwia grę w okresie zimowym, kiedy pola golfowe na świeżym powietrzu są niedostępne.

Strzelnica Golfowa Golfstok
Golf nie musi być sportem elitarnym i zarezerwowanym tylko dla wysoko postawionych biznesmenów. Warto przełamać stereotyp i przekonać się na własnej skórze, że ta forma spędzania wolnego czasu może dostarczyć rozrywki każdemu.

Golfstok, jako jedno z niewielu stowarzyszeń w Polsce, nie posiada na swoim terenie pola golfowego. Zamiast tego oferuje gościom symulatory do gry oraz pole treningowe „driving range”. Jest to strzelnica przeznaczona do ćwiczenia krótszych uderzeń, trafiania do celu i wybijania piłki różnymi technikami. Samo stowarzyszenie pochwalić się może już 10-letnim stażem. Obecnie liczy ponad 40 członków.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon.
Konieczna rezerwacja tel. 607 975 240. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Strzelnica Golfowa Golfstok

Strzelnica Golfowa Golfstok

Sport, Golf, Sport i rekreacja
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.