Od naszych edytorów

W kręgu zainteresowań specjalistów salonu znajdują się nie tylko drobne zabiegi kosmetyczne, pozwalające pielęgnować twarz i ciało, ale również wieloetapowe, specjalistyczne kuracje z wykorzystaniem polskich i hiszpańskich, profesjonalnych kosmetyków, jak np. serum z jadem węża. Oczyszczająca mikrodermabrazja, manicure i pedicure, przedłużanie rzęs, wizaż czy depilacja woskiem to tylko kilka z wielu zabiegów, poprawiających nie tylko wygląd, ale też nastroje gości salonu. Wizyta w nim to także szansa na metamorfozę fryzury.

Recommended For You
Deals Nearby
Similar Deals

Tips

Mirosław7 months ago

Nie polecam wielki przekręt.

joanna8 months ago

Manicure jest trwaly i piekny. Polecam i pozdrawiam

Kamila1 year ago

Nie polecam .

Katarzyna1 year ago

Paznokcie wykonane z ogromną niestarannością. Godzinę czasu trwało usuwanie poprzedniej stylizacji zwykłym pilniczkiem, przy czym kurz latał dosłownie wszędzie, ponieważ pochłaniacz nie działał. Po lakier Pani musiała biec na górę. Dodatkowo musiałam dopłacić za bazę (Pani wykonująca usługę nie była w stanie powiedzieć jaki to będzie koszt). Dowiedziałam się przy płatności od prawdopodobnie szefowej. Z płątnością także był problem (nie można było zapłacić kartą i nigdzie nie widniała taka informacja). Ostatecznie zapłaciłam blikiem na numer telefonu Pani prawdopodobnie właścicielki. Tak na prawdę powinnam nie dopłacać nic, a nawet dostać koszt zwrotu grouponu. Szkoda zachodu. Nie polecam....

Guest1 year ago

Polecam!!!

Guest1 year ago

Jestem bardzo nie zadodolona 😡😡😡😡 Nie sterylne narzędzia, nie mile podejście do klienta, narzędzia wyglądają jakby przeszły już dużo. Nie było nałożonego topu na hybryde. Przy kasie okazało się że trzeba dopłacić 25 zł za lepszą bazę oraz "zdobienie" co znaczy że po prostu dwa paznokcie były pomalowane na inny kolor. Po 5 dniach lakier zaczął odchodzić z paznokcia i się rozwarstwiać. Bardzo nie polecam salonu!!!!