Brak nowych powiadomień

Powersquash

Godzina gry w squasha z wypożyczeniem sprzętu i szkoleniem za 39,99 zł w Powersquash (zamiast 99 zł)

Oferta niedługo się kończy!
Do -60%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Dynamiczny sport, dzięki któremu można wyrzeźbić sylwetkę, wzmocnić mięśnie, odreagować stres i wyćwiczyć refleks.

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Oferta

  • 39,99 zł zamiast 99 zł za wynajem kortu na 1 godz. (open) z wypożyczeniem 2 rakiet i piłeczki oraz szkoleniem z instruktorem (1 godz.)

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, którzy jeszcze nigdy nie korzystali z usług klubu Powersquash. Karnety na squasha są imienne i nie mogą być przekazywane innym osobom (posiadacz karnetu może przyjść sam lub z osobą towarzyszącą). Oferta skierowana jest do osób początkujących. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon należy wymienić na karnet w ciągu miesiąca od zakupu. Karnet do wykorzystania przez 6 miesięcy od daty odebrania. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 85 85 000 93 lub przez stronę powersquash.com.pl. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Powersquash

Doskonalenie refleksu wypada ćwiczyć w jak najbardziej sprzyjających warunkach. Takie z pewnością są wnętrza Powersquash – pierwszego w Białymstoku profesjonalnego klubu squasha. Na terenie obiektu znajdują się cztery najwyższej jakości klimatyzowane korty z amortyzowaną podłogą minimalizującą ryzyko kontuzji. W klubie rozgrywane są turnieje różnego szczebla, które pozwalają sprawdzić swoje umiejętności w starciu z miłośnikami squasha.

Powersquash

Sport, Tenis, Sport i rekreacja, Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.