Brak nowych powiadomień

Centrum Zabaw Psotnik

Sala zabaw: 1 wejście za 8,99 zł i więcej opcji w Centrum Zabaw Psotnik (do -47%)

Do -46%
150+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Na jednej z największych konstrukcji zabawowych może hasać ok. 100 dzieci

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 8,99 zł zamiast 15 zł za 1 godzina zabawy,
  • 15,99 zł zamiast 30 zł za 2 godziny zabawy,
  • 39,99 zł zamiast 75 zł za karnet 5 wejść (każde 60 min).

Zabawa w bawialni to prosty sposób na rozładowanie wewnętrznego akumulatora dzieci, a przy okazji na stymulację ich rozwoju psychoruchowego, rozwinięcie sprawności, wyobraźni, kreatywności i umiejętności współpracy w grupie.

Centrum Zabaw Psotnik

W kameralnej sali zabaw na przygodę i naukę mogą liczyć dzieci do 12 lat. Maluchy do 3 lat z powodzeniem brykają w wydzielonej dla nich strefie, która została wyłożona miękką wykładziną. Starszaki chętnie nurkują w basenie z piłeczkami, zwiedzają tajemnicze labirynty, hasają po ruchomych kładkach, wspinają się i ślizgają na zjeżdżalniach. Zabawę warto połączyć z zajęciami plastycznymi. Opiekunowie mogą wówczas odpocząć w przytulnej kawiarence, obserwując swoje pociechy. Centrum organizuje również urodziny i przyjęcia tematyczne dla dzieci – animatorzy bawić będą małych gości zarówno na sali, jak i na prywatnych imprezach rodzinnych czy firmowych (np. festynie, rodzinnym pikniku).

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu codziennie w godzinach 10-20 i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i zrealizować dowolną liczbę gruponów; grupon nie może być wykorzystany jako bilet grupowy, urodzinowy bądź na półkolonie; grupon nie łączy się z innymi promocjami, m.in. Kartą Psotnika.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Karnet należy wykorzystać do końca ważności kuponu.
Konieczna rezerwacja tel.  858111110 lub kom: 660 474 752. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Centrum Zabaw Psotnik

Centrum Zabaw Psotnik

Zajęcia, Korepetycje, Atrakcje dla dzieci, Zajęcia dla dzieci
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.