Centrum Wspinaczkowe Flash

Kolejowa 12c, Białystok, 15-701 Directions

Oferty (1)

Od naszych edytorów

Centrum to nowe miejsce, gdzie każdy znajdzie swoją wspinaczkową drogę. Poziomy trudności są tak dobrane, aby zaspokoić potrzeby początkujących i zaprawionych w boju sportowców. Pracująca tu wykwalifikowana kadra pomaga nauczyć się odpowiedniej techniki oraz służy pomocą i cenną radą w przypadku pytań i wątpliwości, a także czuwa nad bezpieczeństwem wspinających się zarówno małych, jak i dorosłych gości.

W Centrum Flash do dyspozycji klientów są kompleksowo przygotowane drogi wspinaczkowe, które służą do nauki i treningu umiejętności. Wspinaczka polecana jest każdemu, kto uważa, że powinien zrobić coś dla siebie – zmienić nawyki, sylwetkę lub styl życia. Centrum Wspinaczkowe Flash pozwala przeżyć niezapomnianą przygodę, a także nabrać pewności siebie i zaobserwować zmiany fizyczne – poprawę gibkości oraz siły. Wspinanie to także doskonały sposób na poprawę siły uchwytu zwłaszcza u osób uprawiających sztuki walki, jeżdżących na rowerze, motocyklach oraz wśród tenisistów, a także wśród innych dyscyplinach sportowych.

Dla tych, którzy zdążyli już pokochać ten sport, Flash organizuje wyjazdy na zawody oraz turnusy wspinaczkowe w górach i na skałkach, co pozwala rozwijać pasję i poznawać nowe tajniki tej dyscypliny.