Brak nowych powiadomień

Mrs.Sporty

Od 99,99 zł: karnet na zajęcia fitness w klubie dla kobiet Mrs. Sporty (do -52%)

Do -52%
10+ kupionych
10+ kupionych
od
189 zł
jeszcze niedostępna

Wyróżniki

Mrs. Sporty to klub dedykowany kobietom w każdym wieku, proponujący trening 3 x 30 minut

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Karnet na zajęcia fitness dla kobiet

  • 99,99 zł zamiast 189 zł za 1-miesięczny karnet
  • 179,99 zł zamiast 368 zł za 2-miesięczny karnet
  • 269,99 zł zamiast 567 zł za 3-miesięczny karnet

Ideą Mrs. Sporty jest trening obwodowy, który należy wykonać 3 razy w tygodniu. Jego podstawy zostały opracowane z myślą o potrzebach kobiet wspólnie z Instytutem Profilaktyki i Rehabilitacji z siedzibą w Kolonii. Z badań wynika, że 30-minutowy trening tego typu wystarczy, aby zainicjować zmiany w sylwetce i kondycji fizycznej.

Trening powinien zostać rozłożony równomiernie w ciągu całego tygodnia, co oznacza, że najlepiej trenować co drugi dzień, nie robić dłuższych przerw, ale również nie kumulować dni treningowych.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień go na karnet.
Dodatkowe informacje: opieka trenera personalnego w cenie. Opłata administracyjna za wyrobienie karty członkowskiej 70 zł, opłata za pakiet startowy 120 zł (możliwość zrabatowania przy pierwszej wizycie).
Konieczna rezerwacja tel. pierwszej wizyty. Numery telefonów podane w ofercie.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Mrs.Sporty

Podstawą koncepcji treningowej Mrs.Sporty jest 30-minutowy trening obwodowy, który – przy minimalnym nakładzie czasu – pozwala ćwiczyć wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe oraz wzmacniać wydolność i poprawiać koordynację ruchową. Ćwiczenia odbywają się na hydraulicznych urządzeniach treningowych, których opór dostosowuje się automatycznie do prędkości ruchu osoby ćwiczącej.

Choć pół godziny może wydawać się stosunkowo krótkim czasem, uczestniczki zajęć w Mrs. Sporty wykorzystują go maksymalnie efektywnie. Po 40 sekundach treningu należy opuścić aktualne urządzenie, by przejść do ćwiczeń pośrednich (np. aerobiku czy stabilizacji), służących aktywnej regeneracji. Dzięki temu pojedynczy cykl treningowy obejmuje 5 faz: rozgrzewkę, ćwiczenia siłowe, ćwiczenia koordynacyjne, rozluźnienie i rozciąganie.

Tak wyważona kombinacja umożliwia osiągnięcie harmonijnej poprawy wszystkich elementów kondycji fizycznej: siły mięśni, wydolności, koordynacji i ruchliwości.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.