zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem LATO. Jutro koniec.
PRZEWODNIK GROUPONA PO WARSZAWA

Osiem argumentów dla pary, która nie może zdecydować, czy zjeść na mieście, czy pozostać w domu

24 lip 2018

"Co chcesz zrobić na obiad?"

"Nie wiem. A, co TY chcesz?

 

Jeśli jesteś z kimś w parze, taka wymiana zdań prawdopodobnie brzmi całkiem znajomo. W przypadku randki wydaje się, jakby to była jedyna ważna decyzja, którą na dodatek trzeba podejmować za każdym razem: zostać w domu, czy gdzieś wyjść? Dlatego postanowiliśmy zagrać rolę adwokata diabła i przedstawić wszystkie zalety obu tych opcji. Czytaj dalej, aby poznać zalety każdego rozwiązania na kolację we dwoje:

Dlaczego powinniście zostać

 

  1. Jest to szansa, aby wypróbować wszystkie nowe umiejętności, jakich nauczyliście się na zajęciach gotowania, w których oboje braliście udział. Możecie pokroić warzywa stojąc tuż obok siebie, formować rolki sushi własnymi rękami lub szeptać do siebie nawzajem romantyczne francuskie frazy, jak np.: “hors d'śuvre” i “francuska zupa cebulowa”.
  2. Nie masz ochoty gotować? Możesz zamówić dostawę ze swojej ulubionej pizzerii lub tajskiej restauracji, a następnie rozstawić stół i zapalić świece, aby stworzyć wyjątkową atmosferę.
  3. Daje ci to możliwość poznania możliwości własnego mieszkania jako miejsca na kolację. W jaki sposób? Zwalniając miejsce na stoliku do kawy i siadając na poduszkach na podłodze lub ustawiając stolik na tarasie, aby zaimprowizować posiłek na świeżym powietrzu.
  4. Możesz przygotować swoją własną kolację połączoną z wieczorem filmowym bez zbyt drogiego popcornu i dziwnego dziecka kopiącego tył twojego krzesła. Przyciemnij światła, naciśnij przycisk odtwarzania na pilocie i ulokuj się wygodnie na kanapie z widelcem w dłoni.

Dlaczego powinniście wyjść

 

  1. Szukasz pretekstu, by pochwalić się swoim nowym strojem? Udanie się do ekskluzywnej restauracji to świetny pretekst, aby w końcu zrobić dobry użytek z nowej sukni wieczorowej lub trzyczęściowego garnituru.
  1. Możesz zaplanować swoją własną rundkę po restauracjach i zwiedzić przy tym okolicę, zamawiając każde danie w innym lokalu. Zanim dojdziesz do deseru, zaliczysz już kilka nowych restauracji, o których później możesz opowiedzieć znajomym.
  1. Wyjście na wolność daje ci wytchnienie od codziennych obowiązków w domu. Opiekunka popilnuje dzieci, wyszkolony szef kuchni będzie doglądał dań w gorącym piecu, a cały personel wyczyści stół i zmyje naczynia.
  1. Czy ty lub twój partner jesteście ekstrawertykami? Jedzenie poza domem to idealny sposób na poznanie nowych ludzi i udział w rozmowach na tematy inne, niż rachunek za prąd.