zamknij
Do 20% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem ZABAWA20. Dziś koniec.
PRZEWODNIK GROUPONA PO WARSZAWA

Zajęcia grupowe dla dorosłych

AUTOR: Groupon Editors |5 lut 2019

Uzgodnienie z grupą, co robić w wolnym czasie może być trudne. Niektórzy ludzie mogą chcieć się zrelaksować, niektórzy mogą chcieć spróbować czegoś nowego, a niektórzy mogą nie chcieć robić nic. Możemy pomóc Ci w wyborze odpowiedniej opcji, ponieważ mamy mnóstwo ofert na wspaniałe zajęcia grupowe dla dorosłych. I kto wie? Możesz nawet zdobyć nowe hobby.

Weźcie lekcję gotowania.

Jeśli jest jedna rzecz, która łączy nas wszystkich, to jest nią nasza miłość do dobrego posiłku. A kto nie marzył o stworzeniu od podstaw skomplikowanej kolacji, prażeniu własnych ziaren kawy lub konserwowaniu własnych przetworów? Lekcje gotowania są tym czego szukasz, przypadną one do każdego gustu.

Nauczcie się robić masaż

Dzień spa nigdy nie jest złym pomysłem, ale skorzystanie masażu nie wymaga wielu przemyśleń ani wysiłku. Aby uzyskać bardziej satysfakcjonujące (i romantyczne) doświadczenie, zapisz swoją grupę na zajęcia z masażu dla par, najlepiej z ukochaną ci osobą. Zazwyczaj  zajęcia trwają godzinę lub dwie, są prowadzone przez licencjonowanych terapeutów i koncentrują się na łatwych do powtórzenia technikach, które łagodzą stres i napięcie.

Rozpocznijcie kurs barmański.

Ręcznie zmiksowane koktajle nie znikną w najbliższym czasie. Nowe bary otwierają się każdego dnia, dając pijącym w zimę nowe miejsce do rozgrzewki, pozwalając zapomnieć o bolesnych słowach, takich jak "słońce" i "wiosna". To sprawia, że warsztaty barmańskie są jednym z najbardziej obiecujących zajęć dla dorosłych. Zajęcia stawiają Cię po drugiej stronie baru, ucząc tajemnic klasycznych koktajli i dając pewność, że możesz wymyślić nowe.

Weźcie udział w warsztacie artystycznym

W głębi duszy, każdy chce się czymś podzielić. Najłatwiej jest to zrobić przy lampce wina. Zajęcia plastyczne zachęcają i uczą artystycznych amatorów, uwolnić swoją kreatywność. Doświadczenie nie jest wymagane aby wziąć udział w zajęciach, więc każdy może dołączyć. A ponieważ nauczyciele promują swobodę i integrację, trudno jest wyobrazić sobie, że ktoś w grupie czuje się pominięty.

Idźcie na kręgle.

Kręgle mogą wydawać się typową opcją dla potencjalnego wypadu, ale jest to niedoceniana aktywność dla grup. Po pierwsze: nie da się być słabym w kręgle. Tak, niektórzy ludzie są lepsi od innych, ale jeśli rzucisz gorzej od innych, to co? Śmiej się i spróbuj swoich sił w kolejnej rundzie. Po drugie, chociaż może się wydawać, że nie jest to ćwiczenie, kręgielnia jest czynnością, która promuje więcej korzyści dla zdrowia, niż mogłoby się wydawać, zwłaszcza jeśli chodzi o rozwijanie siły i poprawę elastyczności. Nie ma wielu takich zajęć grupowych.

Skosztuj najlepszych win w okolicy.

Być może najmilszym z zajęć grupowych dla dorosłych jest wizyta w winnicy i wypróbowanie kilku odmian. I to nie jest zajęcie odpowiednie tylko dla koneserów wina. Nawet ludzie okazjonalnie pijący wino mogą cieszyć się porównywaniem smaków, wykrywaniem przyjemnych zapachów oraz poznawaniem nowych technik.

Zwiedzajcie swoje miasto wspólnie.

Jeśli nie możesz znaleźć wspólnego zainteresowania dla każdej osoby w grupie, rozważ skorzystanie z wycieczki. Pomyślcie o tym: kiedy ostatnio słyszeliście, jak ktoś wyraził, jak bardzo nie mieli ochoty wybrać się na wycieczkę łodzią po rzece lub jak bardzo nie byli podekscytowani wieczornym zwiedzaniem miasta? Ludzie lubią uczyć się nowych ciekawostek o swoim mieście, czy to autobusem, rowerem, czy pieszo.

Porozciągajcie się podczas zajęć jogi.

Niektórzy ludzie w twojej grupie mogą wahać się, czy warto spróbować praktyki z duchowymi korzeniami, ale zajęcia z jogi są zazwyczaj najbardziej zachęcającymi, przyjemnymi i pozytywnymi rodzajami aktywności. Praktykujący jogę zostali przeszkoleni, aby dostosować każdy odcinek do potrzeb danej osoby, co oznacza, że każdy członek grupy powinien czerpać fizyczne lub psychiczne korzyści z praktyki. Te korzyści są niezliczone: joga obniża ciśnienie krwi, łagodzi bóle mięśni i zmniejsza stres.

Nauczcie się nowych ruchów tanecznych.

Pewien autor napisał kiedyś: "Nikogo nie obchodzi, jeśli nie umiesz dobrze tańczyć, po prostu wstań i tańcz". To prawda, nie trudno jest nauczyć się tańczyć, zwłaszcza przy pomocy zajęć tanecznych. Ta grupa jest idealna przed wybraniem się na przyjęcia weselne. Naucz się kilku różnych ruchów (a może nawet wykonuj całą choreografię), a będziesz dominować na parkiecie.