zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem URODA25. Dziś koniec.
PRZEWODNIK GROUPONA PO WARSZAWA

Prezenty spa dla niej i dla niego

11 cze 2018

Walentynki, to idealny czas by jeszcze bardziej zadbać o siebie i swojego partnera. Podaruj swojemu ukochanemu (-nej) coś, czego potrzebuje, jako dodatek do tego, czego pragnie.

Aby pomóc Ci dowiedzieć się co to jest, nasz zespół sprawdził, które zabiegi spa są wśród naszych klientów najpopularniejsze. Poniżej znajdziesz szereg informacji na temat najlepszych prezentów spa dla niej i dla niego, w sam raz na najbardziej romantyczne dni w roku.

Dla niej

couple-getting-massage

1. Masaż dla par

Mimo, iż Twoja dziewczyna może być zapaloną miłośniczką masaży, jest jeden jego rodzaj,  którego nie mogła spróbować. Połącz randkę i relaks podczas romantycznego masażu dla par, po którym każde z was wyjdzie usatysfakcjonowane.

woman-getting-facial

2. Kilkuetapowy zabieg na twarz

Podczas gdy masaże i inne usługi spa mają przede wszystkim korzyści zdrowotne, zabiegi na twarz to głównie domena piękna. Nie dziwi więc fakt, że jest to idealny pomysł na prezent walentynkowy dla Twojej sympatii. Różnorodne zabiegi upiększające sprawią, że poczuje się wyjątkowo, tym bardziej, że ich efekty wyraźnie przewyższają oczekiwania.

Wskazówka: zdecyduj się na bon wartościowy, dzięki czemu obdarowana połówka sama będzie mogła wybrać odpowiadające jej zabiegi, bez konieczności używania takich haseł jak „trądzik” czy „odmładzający”.

woman-getting-massage-with-spa-package

3. Odprężający pakiet day spa

Sposób na udane walentynki? Pakiety day spa najczęściej obejmują masaż, zabiegi na twarz, a także różnego rodzaju usługi, od mani-pedi po aromaterapię. Tym sposobem, możesz spełnić kilka pragnień jednocześnie - czy nie o to chodzi w walentynki?

Dla niego

man-getting-deep-tissue-massage

1. Intensywny masaż

Tak jak posiłek smakuje lepiej, gdy ktoś inny go przygotuje, tak masaż będzie lepszy, kiedy zostanie podarowany. Mężczyźni rzadko sami decydują się na zabieg, sporadycznie wybierając te ukierunkowane na relaks i odprężenie. Decydując, weź pod uwagę masaż tkanek głębokich lub masaż całego ciała, które pomogą złagodzić bóle pleców oraz stany napięcia wynikające z powodu stresu.

man-getting-reflexology

2. Refleksologia

Refleksologia przynosi podobne efekty łagodzenia bólu i stresu jak tradycyjny masaż, ale nie wymaga tak dużego obnażania się. Masażysta skupia się na konkretnych obszarach dłoni, stóp i uszu, zmniejszając napięcie i przywracając równowagę w innych częściach ciała.  Technika ta, to idealny wybór dla panów, którzy na początek mogliby poczuć się zbyt skrępowani zwykłym masażem.

man-lying-down-in-sauna

3. Sesja w saunie lub łaźni parowej

Sauny i łaźnie parowe są idealnym prezentem dla tych, którzy nie wierzą w moc zabiegów spa i chcą mieć kontrolę nad swoimi doświadczeniami. Po wypożyczeniu stroju kąpielowego lub ręcznika, goście mogą tam przebywać tak długo, jak jest im wygodne. Ciepłe a zarazem suche powietrze w saunie, wilgotne w łaźni parowej – wprowadza całe ciało w stan relaksu i odprężenia, łagodząc napięcia psychiczne i fizyczne, oczyszczając skórę i pomagając w walce z różnymi schorzeniami.