zamknij
Do 30% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SMAK30. Dziś koniec.
PRZEWODNIK GROUPONA PO WARSZAWA

Odważne prezenty na Dzień Ojca dla tatusiów poszukujących dreszczyku emocji

 

AUTOR: Groupon Editors | 7 cze 2019

Fathers Day Adventure SKYDIVE jpg

Twój tata jest zawsze gotowy na coś nowego, nigdy nie mówi "nie", a jego pomysł na idealny prezent przyprawia bardziej o przyspieszone bicie serca, niż kojarzy się z jego zwykłym rytmem?

Prezenty na Dzień Ojca dla tatusiów o awanturniczym duchu powinny tworzyć wspomnienia na całe życie, a nie zakłócać spokój. Właśnie dlatego skupiamy się na Dniu Ojca pełnym rozrywki i aktywności, które sprawią, że poczuje się zaskoczony, zachwycony, a może nawet na koniec przyniesie mu to szczyptę ulgi. Niezależnie od tego, czy chcesz odwołać się do jego potrzeby szybkości, czy marzeń o lataniu, nasz przewodnik sprawi, że znalezienie prezentów dla taty będzie szybkie.

 

Doświadczenie jazdy w rajdach samochodowych

Idealne dla: demonów prędkości, fanów filmu Szybcy i wściekli

Niezależnie od tego, czy tatusiowie są fanami stowarzyszenia NASCAR, kierowcy wyścigowego Mario Andrettiego, czy tylko lubią zapach palonej gumy i dźwięk piskliwych opon pokochają dodawanie gazu do dechy. Posiadane umiejętności mogą być różne, więc należy zwrócić uwagę na oferowany typ jazdy. Jazdy na fotelu pasażera pozwalają im dzielić się samochodem z profesjonalnym kierowcą, który osiągnie najwyższe prędkości, podczas gdy oni będą cieszyć się samą jazdą. Alternatywnie, mogą też znaleźć się na miejscu kierowcy i samodzielnie sprawdzić, co kryje się pod maską Ferrari podczas kilku okrążeń prawdziwego rajdu Formuły 1.

Paintball

Idealne dla: lubiących współzawodnictwo typów, strzelców wyborowych

Jego ostatnia impreza paintballowa mogła mieć miejsce w szóstej klasie, ale wycieczka do parku paintballowego z pewnością przywróci ciepłe wspomnienia i wzmocni młodzieńczego, zaciekłego ducha taty. Wiele aren tworzy bardzo wyszukane, wyjątkowe pola i gry inspirowane niemal wszystkim, od zombie po Call of Duty. Na wyposażeniu posiadają również fajne repliki broni, które sprawiają, że strzały do przeciwnika z wypełnionych farbą kulek są jeszcze bardziej efektowne. Tata na pewno będzie dobrze się bawił, niezależnie od tego, jaka jest jego strategia.

Lekcja lotu

Idealne dla: osoby, która chciałaby być pilotem, mężczyzny, który uważa, że wie (prawie) wszystko

Jedyną rzeczą, która jest lepsza od lotu w powietrzu, jest bycie mężczyzną za sterami. Lekcje lotów dają ojcom szansę na zrealizowanie tego (oczywiście pod nadzorem). W przypadku większości szkoleń, po godzinie lub dwóch spędzonych w klasie, uczniowie przesiadają się do samolotu podobnego do Cessny 172 na około 30-60 minut lotu. Instruktor zazwyczaj obsługuje elementy sterujące podczas startu i lądowania.

Spadochroniarstwo

Idealne dla: śmiałków, poszukiwaczy mocnych wrażeń

Kiedy tata wie, jak latać samolotem, nadszedł czas na następny krok: wyskoczenie z niego. Ulubiona rozrywka wśród osób uzależnionych od adrenaliny. Skoki spadochronowe to doświadczenie najlepsze dla żądnego przygód ducha. Nie martw się, jeśli nigdy nie zrobił czegoś tak ekstremalnego. Dopóki nie wie, czego się spodziewać, będzie się świetnie bawił.